Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce cauta lumea pe net si da de Animezup

#43
Pai... le cam pastram pentru revista, dar fie 10
Pana apare revista se strang altele 4

"desene animate video www.jetix.ro filme de vara" - bun, deci cauta desene animate video, ca alea pe hartie nu sunt bune, si filme de vara pe jetix.ro... Si totusi a ajuns pe Zup? Ce concluzie putem trage despre inteligenta acestui personaj?
"o iubire adevarata sasuke and sakura animezup" - yay, suntem celebrii dance Sasuke si Sakura sunt acum domnul si doamna Animezup :->
"jocuri cu ursuleti draguti" - asta e in regula, doar ca eu prima data citisem Jocuri cu ursuleti drogati si ramasesem O_o
"sakura haruno a fost creata de lumina" - nu degeaba zice parintele la biserica "lumina din lumina"
"vreau o poveste cu sakura si sangerie" - asta nu e amuzanta, e doar fara sens... sangeriu e o culoare, nu? nu stiam ca povestile pot avea culori. Pur si simplu nu vad logica acestei cautari, poate ma lamureste si pe mine cineva 22
"glasul unei sirene" - cum suna o sirena sub apa: "blob...blob...blob...maaaa in-blob-neeeec"
"filme cu sasuke si sakura cand fac sex" - in sfarsit, perversii se intoarce pe zup! Asa-i ca v-a fost dor de ei? Sa vedem ce ne mai aduc cu ocazia asta
"naruto si hinata fac copii" - sa inteleg ca te intereseaza procesul de fabricatie, nu?
"povestea lui sasuke [ trandafir ...]" - aha... am inteles...
"vrau informatii despre parintii sakurei" - cat esti dispus sa platesti? kaching
"sasuke i sakura dorm impreuna" - in paturi separate, ca doi copii cuminti ce sunt
"naruto si hinata facand sex" - ma! vezi ca le dai idei lui Naruto si Sakura! Oh, stai! Prea tarziu... "sasuke o violeaza pe sakura" ne spune o alta cautare pe google...
"ce este yaoi?" - atunci cand sasuke il violeaza pe Naruto si nu pe Sakura, ca mai sus
"ce cred personajele din naruto despre tine" - nu cred ca vrei sa stii...
"oficiu pentru protectia consumatorului iasi" - exact pe un forum de anime si manga o sa dai de el >.<
"sakura are puteri si se plimba cu naruto poveste" - ce fel de puteri? intreb eu... "sakura are puterea lunei" mi se raspunde cu urmatoare cautare... As intreba si ce e "lunei", dar mi-e frica sa primesc vreun raspuns
"sasuke o saruta fortat pe sakura" - come on, doar a violat-o cateva cautari mai sus... chiar atat de obsedat e Sasuke asta? nu se mai satura odata? ia mai du-te si pe "gara" si naruto, ca tot vrea unul sa stie ce e yaoi
"sakura va mai avea parul lung?" - Sakura are parul lung? O_o
"www.multe avatare cu numele sar.ro" - www.avatare pentru prosti.ro, ia incearca 3
"cum ma pot transforma intr-o sirena?" - *evil laughter* nici nu stiu cu ce sa incep... Jefuiesti o banca, imi dai mie toti banii si pe urma o sa devii sirena. Serios! Incercati! Nu glumesc, e pe bune faza!Serios!!!
"sasuke o intinse pe sakura pe jos" - Ba, Sasuke, ce ti-am zis eu tie???
"sasuke o saruta usor pe sakura" - asa mai merge...
"benzi desenate cu spaiderman" - aia in care se bate cu betman?
"www.jocuri de sarutat fete.ro" - sper sa reusesti pe net, ca in viata reala e clar ca nu mai ai nici o sansa
"sakura pleaca de langa sasuke" - mi se pare absolut normal! dupa cate i-a tot facut perversul ala, era de asteptat!
"filme si jocurile de la inmormantarea lu lord hokage" - avem "bataia cu coliva" si "parastas fighters", ce alegi?
"poze avatar cu inceri" - Incer, incerasul meu,
Ce mi te-a dat Dumnezeu,
Eu sunt prost, insa tu stie
Invata-ma cum se scrie te rog

"ati patit si voi fantome" - nu, noi am patit prosti >.<
"jocuri cu skunk fu panda" - 24 24 Skunk fu panda? mai trebuie sa comentez si eu ceva la cautarea asta?
"fica obligata de mama sa faca sex" - "fica"? stiti ce ar trebui sa urmeze acum? "fiu obligat de mama sa mearga la orele de limba romana si sa mai lase calculatorul"
"sakura si naruto fac sex" - acum sakura cu naruto? poate ca m-am inselat in privinta lui sasuke si sakura e de fapt cea perversa 39
"jocuri cu naruto sakura si sasuke" - e clar, sunt toti de vina >.<


Scuze, stiu ca nu prea sunt amuzante, dar nu prea mai sunt atat de multe cautari comice ca inainte >.<



Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 21-03-2008, 03:17 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 07-05-2008, 03:46 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 11-07-2008, 05:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 28-07-2008, 06:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Flaw - 29-07-2008, 12:51 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)