Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce cauta lumea pe net si da de Animezup

#42
Ok guys and girls, prin dezlegare de la Cedik eu voi hosta ediţia de azi de ,,cele mai penale cuvinte căutate prin care se găseşte un site anime". Dacă nu vă e cu supărare, iau căutările de la m-a la rînd, acum am dat de unele de-a dreptul... no comment 10

,,desene maini perete" - da' eu ştiam că desenele (recte cele din anime sau fan arturile) se mai pun pe pereţi, but this is ridiculous
,,cum sa ma pun pt unele persoane invizibil pentru altii online" - ALT+F4 65
,,cartea twilight" - magicienii ăştia...
,,yuyu hakusho love story" - fan fic frenzy, no wonder...
,,sasuke si sakura ( trandafiri isi cresc drumu )" - ce fac mă? Poate cresc în drum, dar nici aşa nu sună bine... not even for a fan fic 10
,,download amurg de stephenie meyer twilight" - iar tu mă? Nu te înveţi? N-avem, sheesh 21
,,sasuke si sakura cand au copiii" (note: from sweetim.com ... how they found about these places in the first place?22) - da, febra sasuke-sakura vine ÅŸi spre noi *sigh*
,,poze kiddy grade" - se cheamă google image 10
,,carti shobu kirifuda" - who? Şi ce legătură are cu anime-ul? Nu sîntem librărie 22
,,watch naruto character are you" - why a Rolex of course 3
,,massuri amuzante" - hahaha! ...wait...
,,kurama love story capitolul 16" - De-aş avea atîta memorie să ţin minte la ce capitol a ajuns un fan fic, dar să trebuiască să folosesc google în loc de bookmarks să găsesc unde-a fost postat... no comment xP
,,poze kiddy grade dragoste" - cineva care nu se plafonează doar la poze kiddy grade 4 La mai mare, aşteptăm ,,poze kiddy grade dragoste kinki" şi tot aşa 4
,,jimmy din ed , edd & eddy" - între Wikipedia, Hi5 şi m-a, de ce, dar DE CE ai dat pe ultimul? :-T

Disclaimer: Umorul meu poate nu este la ceea ce v-aţi aşteptat, laugh at your own risk.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 21-03-2008, 03:17 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 07-05-2008, 03:46 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 11-07-2008, 05:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 28-07-2008, 06:43 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)