Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce cauta lumea pe net si da de Animezup

#35
Mda, daca tot s-au pierdut posturi... sa mai pun niste cautari
"eu sunt kurama" - copilu', vezi ca te cauta niste nenea... ti-au adus o camasa alba cadou! are manecile cam lungi, dar cred ca o sa iti vina bine 3
"suc nestea ingrasa?" - O_o Acum e la moda anorexia?
"ferastrau de buzunar" - ce vrei sa faci cu el? sa iti tai unghiile?
"poza de la avatarul cuiva" - al cui, geniule? 21
"coade pt gta san andreias" - Coade??? 24 bine ca nu ai zis "cozi" de trisat, ca era mai grav
"cum imi pot da seama in ce zodie chinezeasca sunt" - apesi de 10 ori pe F2, dupa care iei calculatorul in brate, te duci la fereastra, inchizi ochii, iti pui o dorinta si il arunci pe geam. Vei fi injurat de zodia ta chinezeasca ("Boule","Magarule"). Cu putin ghinion, vei afla ca mama ta face parte si ea din zodiacul chinezesc 65
"pe plaja am gasit o sirena" - serios? 21
"profesoare care dau palme grele peste obraji" - elevilor care cauta lucruri stupide pe Google
"cele mai noi avatar" - avem doar cel mai nou avatare 2
"avatare cu imi bag.." - ce?
"imi place de antonela" - iar ei ii place de Gogu... si uite asa se naste o noua telenovela
"mesaje pentru obsedatii de mass-uri" - pune-ti un avatar cu "imi bag.." ca ala de mai sus
"poate sa pateasca ceva o fata daca o lovesti intre picioare" - incearca si o sa vezi ce o sa patesti tu dupa aia >.<
"sasuke o i-a in brate pe saku" - dup-a care o sarut-a
"jocuri barbi fetei omleta" - ce patisi, maica? ti-a scapat calculatorul in cap ala cu zodia chinezeasca?
"sa imbrac manelisti" - poate asa vor purta si ei haine mai cu stil...
"jocuri foarte vechi" - de pe vremea in care nu existau
"lista cu copii care au intrat la liceu in cls.a 9 a" - sunt cei care au invatat, nu cei care au frecat menta pe net toata ziua
"cum auzi vocea sufletului" - e setata pe mute in mod default
"tube secx cu camere ascunse" - inca unul care nu stie sa scrie corect
"in ce zodie m-am nasut" - daca tu nu stii, stie Google sigur 29
"unde vad animax live" - la televizor
"ciudatenie testicol de 56 cm in diametru" - 242424 fara comentarii... asta e probabil ceea ce patesc baietii cand incearca sa afle daca o fata pateste ceva cand o lovesc intre picioare
"sasuke o impins pe sakura si o saruta intens" - si sakura o plesnit pe sasuke ca fu nesimtit
"jetix ce" - jetix cum?
"difuzare onlain a episoadelor si serialelor cu naruto" - 24
"jocuri cu naruto dar sa fie si cu sasuche" - eventual, sa apara si sacura, ca e superoferta
"cum fur un seif din casa cuiva" - asta deja nu prea mai e de ras... 22

Deocamdata atat! Enjoy!



Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 21-03-2008, 03:17 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 07-05-2008, 03:46 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Flaw - 02-07-2008, 07:23 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 11-07-2008, 05:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 28-07-2008, 06:43 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)