Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce cauta lumea pe net si da de Animezup

#33
Heh, mersi pentru link Bogdan Smile, am citit o parte, cînd mai am chef de rîs isteric, ştiu pe unde să trec 4 Or better yet, salvez paginile pentru cînd o să fiu plictisit şi fără net xP Ce mi-a plăcut cel mai mult... aproape tot. Uite nişte mostre:
Flaw A scris:"fotografii cu bordee din anii 30 inainte de hristos" - riiiite.... fotografii? in anii 30 inainte de hristos? ain't you a smart one?
He sure is 21 Poze mai mergea, da-i cam singurul care s-a găsit să scrie ,,fotografii" pe google, şi-ntr-un context aşa ciudat. PS ai noroc că n-a scris ,,bordele" cred 4

Flaw A scris:"poveste cu sakura la plaja" - imi place ca astia vor tot felul de povesti cu tipii din naruto... in curand o sa vedem ca lumea cauta povesti cu sasuke prajind cartofi, cu kakashi dand cu matura si tot asa
Well, n-am ficuri, dar la poze, ştii că nu mă întrece nimeni 65
[Imagine: narutopinkfrillyapronbynl3.jpg]
Enjoy 24
Flaw A scris:"exp de mamifere"- exp... ce?
Probabil ,,exemple" 39 Deşi e cea mai ciudată prescurtare în sensul ăsta pe care-am văzut-o 21

Şi... ce tot sînt disperaţii ăştia de sirene şi power rangers? 22
Well, cam atît pentru acum, mai citesc cînd îmi amintesc, I already bookmarked the link.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 21-03-2008, 03:17 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 07-05-2008, 03:46 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 11-07-2008, 05:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 28-07-2008, 06:43 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)