Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce cauta lumea pe net si da de Animezup

#58
Am gasit si eu,altele proaspete Smile
~Enjoy~

matrimonia le rock - Ha?Matrimoniale rock?? 21
site:anime zup.com ficuri cu mafioti - Hopa,hopa,ce va trebuie mafioti?Ce sa caute aia pe zup?
anime pervers - Alti perversi pe-aici.Mai perversi ca anime-ul pe care-l cauta Smile
site:anime zup.com povesti de dragoste urate intre sasuke and sakura - ce chestie.Cine vrea niste povesti urate cu sasuke si sakura cauta pe zup Smile
singur pe lume de hector malot - Da,se vede ca zupistii nostri sunt invatati,citesc carti Smile
dialogul dintre sasuke si sakura - Care?Sunt mai multe de-astea,mama.Le mai zice si ficuri,stii?Si alea contin dialogul care-l vrei matale Smile
ficuri cu gangsteri - Asta-i tot ala de la 2 21 Acuma o schimbat placa,nu mai vrea mafioti,vrea gangsteri
funny status - Asa,veniti,ca pe zup gasiti statusuri multeeee Smile Veniti si cumparati 21
dispar manele - Da,si eu mi-as dori asa ceva 21
povesti cu poze de dragoste sasusaku - Pai ori povesti ori poze?esti foarte nehotarat/a,ha?Sau vrei poze ca nu stii cum arata sasuke si sakura?
zodii la misto - da` zodii la naspa ce-au?
poze justin bieber sa nu se vada k e el - pai ca cine vrei sa arate?sa nu se vada ca e el?Doar sa-l faci extraterestu ._.
am de citit ciresarii - si eu am de citit "La medeleni" si nu ma plang la nenea google.
distractie cu sora - hmm,ce chestie,cum te distrezi cu o fata anime?
cele 393 de episoade din naruto - pe bune?Nu mai spune
mancarea preferata a lui justin bieber - si de unde sa o stie nenea google?
jocuri cu hinata de dezbracat - ahh,alea de imbracat nu mai sunt la moda,nu?
sa desenez chibi - deah,si eu vreau,dar crezi ca zup te ajuta cu asta?
fic sasuke sakura love - mai,mai,la ce fel de love te referi?
cine a citit cartile vampirii sudului - crezi ca stie nenea google?
sims 1 cum se construies te case video - mama,greu tre sa mai fie sa caute pe youtube Smile
ficuri noi 2010 - si daca`s mai vechi ce-au?crezi ca musca?
porecle pt fete in engleza - si tocmai pe zup ai ajuns,mai?
justin bieber s-a lovit- love me - mai,pe bune?De si-ar rupe si-un picior si si-ar sparge si capul as zice multam lu` nenea google.
justin bieber copil prost - uitati,mai unul care stie ce vrea!Si eu stiu ca e copil prost,dar crezi ca google retine date asa de esentiale?
sarutul sanilor e pacat - aoleu!pfuu,Zeul zuppy sa te pedepseasca (,) ca cauti chestii d`astea pe zup!
www.floare si nisip(Saku ra Gaara) - mai,mai astia pun www. la inceput in speranta ca gasesc un site cum vor ei 24
forum kuroshtisu ji - NUUU,ai pocit numele animeului meu preferat T.T.Ma duc sa vorbesc cu Ciel sa-l trimita pe Sebby in seara asta sa te omoare ._.
povesti naruto pentru copii de 18 ani - da` ce,la 18 ani mai sunt copii?si nu se cheama povesti,ci ficuri fratilor!
desene cu mermaid melody - aha,sigur!Desene cu mermaid melody 21
sora`sa e super geloasa - asa,si?ce legatura are asta cu zup?

Cred ca astea ajung acum.Mama,cat am mai ras la tampeniile pe care le spuneau ei lu` nenea google 21
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski





Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 21-03-2008, 03:17 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 07-05-2008, 03:46 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 11-07-2008, 05:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 28-07-2008, 06:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Ekkaterinna - 26-08-2010, 12:29 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)