Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce cauta lumea pe net si da de Animezup

#23
Proaspete pe luna asta 21
"diferenta dintre manga si anime" - mda... o fi si greu sa iti dai seama
"par roz" - no comment...
"poze hinata si sakura prietene" - yuri, nu? tsk,tsk,tsk... perversii din ziua de azi
"ce nu voie sa faca sirenele" - heheheee... nu ai voie tu sa stii ce nu au voie sirenele sa faca 65
"jocuri manga cu dialoguri cum se numesc" - mda... serios... e nevoie sa comentez la asa ceva?
"videclipuri cu sasuke si sakura prieteni" - narutards...
"caut baieti penticostala" - matrimoniale pentru sectanti, noua moda! trebuie sa aiba barba, sa stie Crezul pe de rost, sa posede Biblie si sa fie propietar de crucifix
"fotografii cu bordee din anii 30 inainte de hristos" - riiiite.... fotografii? in anii 30 inainte de hristos? ain't you a smart one, no?
"poveste cu sakura la plaja" - imi place ca astia vor tot felul de povesti cu tipii din naruto... in curand o sa vedem ca lumea cauta povesti cu sasuke prajind cartofi, cu kakashi dand cu matura si tot asa
"povesti anime scrise de fanfiction anime" - cine-i ala?
"psihopatia paranoida" - cred ca pe mine ma cauti...mi se trage de la toate cautarile astea de Naruto stuffs
"animatii tampite cu naruto" - iar incepe... oamenii .... cauta lucruri.....
"picturi manga" - no comment
"o fetita moarta care pare adormita" - astia chiar sunt bolnavi 22
"cum au aparut sirenele" - din mama sirena si tata sirena care au facut ce fac de obicei personajele din Naruto pe animezup >.>



Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 21-03-2008, 03:17 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Flaw - 02-04-2008, 01:31 AM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 07-05-2008, 03:46 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de yulobo - 11-07-2008, 05:43 PM
RE: Ce cauta lumea pe net si da de Animezup =)) - de Iusty - 28-07-2008, 06:43 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)