Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

TYPE ! With your eyes closed

mee to!

so: urasc caimii maidanezi care arunxi cabd merhi linistit pe strada vin la rine si te musca!!1

Ei, a iestit ceva!10

Anyway type this:
May I be your loyal friend?

my turn:
,ay I be yout loyal friend? [sure.]
ah... eram atat de aporpeee.. nici nu m'am uitat...data viitoare... voi reusi! credeti'ma! dattebayo! 10
next: Will you give me a candy?

so...Will you give me a vandy? (aha Smile )

YOUHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU numai o greseala!!! ^.^
10 data viitoare(trecuta) voi reusi (gresii)!!! pupic

Next:
Well, are cineva o manga in romana?

Well, are cineva o manga in romana?
.. Oh my God.. nu se poate o_O.. chiar nicio greseala? :O .. deci chiar am avut dreptate, am reusit ^^" [believe me, chiar nu m'am uitat] .. yuppy! ^_^..

next: I'm not a perfect girl.

I'm not a perfect girl ...poi i swear...nu m-am uitat.. e din cauza ca am crescut cu Internetu de la 6 ani 21 si cu PC without internet de la 4 10

next: Sprite, spune pe bune

Sprite ,spune pe bune
21 Ha,ha mi-a iesit 21Desi a fost foarte usor textul 10

Next: emo mic,emo mic, ia mai taie-te un pic
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]

Next : emo mic, emo mic, ia mai taia-te un piuc.

Am scris cu literă mică, pentru că şi tu ai scris, anyway, it should have been with E biiiig o.o. So, let me see, virgulele sunt prezente.
Primele patru cuvinte sunt scrise corect, what the duxxie its with me? :]. Am ajuns şi la celelalte şi se pare că şi urmatoarele pantru, de fapt cinci, cuvinte sunt corecte. Am ajuns şi la final unde se pare că am greşit ultimul cuvânt.
Ia uite domne, m-am înecat la mal :]] Bravo mie !
Trebuia un pic, nu piuc în loc de pic. Asta este, data viitoare voi fi mai atentă.
Oricum, virgulele le-am pus şi am pus şi un punct la sfârşitul propozitiei, what? Este greşeală? ! =]] FUX :].

Next : People are hiding because some of them are ugly!
[ nu mi-a trecut altceva prin minte o_O ]

mee to 1 so ,let's see!
people sre hiddijg because some of them sre ugly
hihi mai putine greseli ...............cred ................doar trei .................oricum.......nimic nu e perfect!
acum ,next:you are you
destul de simplu ,nu?
[Imagine: gfxd.png]


uou are you
T.T.. atat de aproape.. doar o greseala... una mica, mica ^^.. X[

next: maine e 1 mai :]]

Maine e 1 mai.

Bine , bine am greşit. La tine era cu " m " micuţ de tot, la mine este cu " M " mare de tot :]].
Plus că eu am pus un punct idiot, pe lângă tine care ai pus semnul acesta : :]].
Neatentia costă mult de tot , cel putin în lumea mea. Nu îmi spune că trebuia să scriu şi cu Italic ? :]] Gata până aici, atât de simplu şi eu am greşit atât de tare. Loser scrie pe mine =]].
So the next one :]].

I wanna do bad things with you.




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)