Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Spider Man 3

#2
Wait a sec ...
Putin off-topic . Ori pui imagini din film ori din joc ?! Iar link-ul de informare (IMDB) unde este ?
Revenind la subiect , se presupune ca Spider-Man 3 va lua cel putin 2 premii Oscar , in special pentru efecte speciale , suma incasata depasind 15 miliarde de dolari (recordul all-time in cinematografia de lung-metraj) . Am vazut filmul pe Pc si m-a impresionat . Povestea pare chiar foarte incurcata . O monstra de simbiot de pe Marte , o substanta cu efecte negative ajunge dintr-o eroare pe Pamant , atunci cand o nava spatiala cu fiul lui James , directorul de la Daily Boogle , este trimisa pentru cercetarea terestra a planetei . Prima persoana cu care aceasta ia contacul este chiar prietenul-dusman al lui Peter si Spider-Man , Brock , la New York . Acesta se auto-numeste Venom , Paianjenul Negru . Spider-Man este nevoit sa il infrunte si in cele din urma reuseste , ducandu-l pe acesta intr-o Biserica , de unde a tras funiile clopotelor si a emis ultra-sunetele , ceea ce a facut ca simbiotul sa se raspandeasca si sa nu mai aibe capacitatea sa se regenereze . Cam asta ar fi rezumatul . Eu ii dau 5 stele . ^ ^



Răspunsuri în acest subiect
Spider Man 3 - de Chaos Anime - 08-01-2008, 12:56 AM
RE: Spider Man 3 - de Ice_Andrei - 08-01-2008, 01:28 AM
RE: Spider Man 3 - de Shin - 08-01-2008, 04:43 AM
RE: Spider Man 3 - de Yondaime - 07-03-2008, 02:36 AM
RE: Spider Man 3 - de ToRnAdO - 12-03-2008, 10:15 AM
RE: Spider Man 3 - de Games Master - 12-08-2008, 10:51 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)