Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Devil May Cry

#3
Ooo, da. Un joc bun.
L-am jucat doar pe Devil May Cry 3: Dante's Awakening Special Edition, pe PC si i-am facut capatul. Am jucat putin - foarte putin - si pe PS.
Coloana sonora super buna, cel putin melodia de lupta - "Taste the Blood" - era prea tare ^^. Mi-a placut intr-atat de tare incat am cautat-o si pe net.
Un alt lucru calumea este ca poti lupta si cu arme de foc - Ebony & Ivory, Artemis si parca inca una, nu mai stiu exact care - , dar si cu arme ... medievale, ca sa zic asa - Rebellion, Agni & Rudra, Cerberus - si mai aveai si chitara ... am uitat cum se numea ...
Stiluri ... la fel, ai de unde alege.
Mie mi-a placut cel mai mult sa joc cu Agni & Rudra si Artemis, si sa am ca stil cel de inceput, si anume Trickster. Mi s-a parut cel mai folositor.

In orice caz, abia astept s-apara si Devil May Cry 4 pe PC ^^ Am vazut SS-uri si are o grafica ... awh ...

Later Edit
@Kyo: oho, da. Pe mine m-a scos din minti tipa - mai aveam putin si o terminam cand vine si-mi suge toata viata TT^TT A trebuit sa refac toata faza pana ajung la tipa de mai mult de 50 de ori T_T ... Fata de ailalti de la care ai luat Agni & Rudra - care cred c-au fost cei mai usor de-nvins oO - asta a fost mai rau decat ora de fizica 21



Răspunsuri în acest subiect
Devil May Cry - de Lye - 22-12-2007, 04:02 AM
RE: Devil May Cry - de repo - 24-03-2008, 02:45 AM
RE: Devil May Cry - de Nidryne - 09-04-2008, 07:32 PM
RE: Devil May Cry - de Kyo - 10-04-2008, 12:38 AM
RE: Devil May Cry - de SKiT - 04-04-2009, 08:25 PM
RE: Devil May Cry - de Moonblind - 07-04-2009, 02:50 PM
RE: Devil May Cry - de SecondhandSerenade - 21-06-2009, 02:36 AM
RE: Devil May Cry - de MajinCloud - 31-07-2012, 09:41 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)