Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Casa Groazei[varianta fan-art]

#51
back

I monster

I happy

I draw

#52
triple post....yay me

Dinosaur
Blue hair
simba
I D
Nu prea stiu cat se pune asta ca fan-art, avand in vedere faptul ca am trisat la aripi 65
I see

#53
Hello! Ma mir cum nu mai trece nimeni pe aici. Defapt nici eu nu prea as fi trecut pentru ca nu am ce comenta decat ca desenezi super dragut. Nu am sa iti ofer critica, nu am nimic... Inafara de laude hug Imi place desenul "I draw". Am mai vazut ideea la mutli, insa tie ti-a iesit chair cute :3
Din ultimul post imi plac toate, aripile ti-au iesit bine, chiar daca tu spui ca ai tristat 71 La fel si primul desen si... Toate. xD
Ti-am zis, nu am prea multe de comentat, Bafta la desenat si sa ne mai aduci cate ceva rapid ^^

#54
Hewoo…mi-amintesc ca-ti trecusem la un moment dat pragul si vazusem unicornul ala dement [care imi adusese aminte de o faza din Daria gen –[Doctor: "Okay, Daria, what do you see? " Daria: "A herd of wild ponies running freely across the planes." Doctor: "NO. That's wrong." Daria: "I took one of these before.They said the picture can be anything I want." Doctor: "No. This picture is actually something,they’re people. What do you think they are talking about? " Daria: "It's a guy and a girl and they are talking about a herd wild ponies running freely across the planes."], and I was charmed, chiar daca in general…it’s hard to actually charm me. Si-acum, dintr-o eroare de conexiune am ajuns pe aici si nu ma pot abtine.
Hopefully nu o sa te superi pe mine dar o sa recurg doar la comentatul ultimelor 3 posturi pentru ca sunt atat de multe incat imi pierd firul daca le iau pe toate.
Ideile tale sunt fenomenale – aici ma refer la I believe, I don’t, I happy si I draw. Desi am vazut like a lot altele cam cu aceeasi tema imi place mult reprezentarea ta grafica- e simplista –doar la unele- dar la sentiment.
Sincer, I love Le Dino [the dinousar.] L-as scoate la imprimanta pe o coala A3 de preferat si l-as pune in camera. E genial…desi, nu inteleg viziunea ta asupra coltului aluia mare. Nu vreau sa zic ca e defect tehnic or anything, pentru ca viziunea autorului e a lui…dar pare un pic diform- ma refer comparativ cu restul.
Cel cu Simba si Blue Hair…well sunt reusite nu zic, Simba are exact aerul ala dramatic pe care il stiu dintotdeauna, iar the girl with the blue hair, e artistica, imi place doar ca sincer, nu-mi exprima nimic. E prea bine, asta cred ca e problema. Daca ai vazut Black Swan [in general fac comparatii cu tot felul de chestii precum filmele], desenele astea doua sunt ca Natalie Portman in rol, prea perfect, insa fara suficienta pasiune.
I see I totally and absolutely adore it. Nu stiu daca ma crezi, vreau un tricou cu chestia aia. E atat de fluffy intr-un mod genial. Iar ochiul ala din mijloc…e hypnotic. It makes me dizzy- but I like it. [Deja imi imaginez o caciula cu forma aia, don’t mind me]…
Cat despre I D , nu conteaza ca ai trista la aripi, it’s art… in art it’s like in war, nu conteaza cum si cu ce. Scopul scuza mijloacele. Imi place, si chiar cu aripile, semnificativ si catchy mi se par motivele from inside si de pe margini. Ii dau un farmec aparte.
Damn cred ca ma opresc aici, deocamdata ca am scris prea mult.
Sunt curioasa cu ce o sa vii…
Bafta in continuare, desi aparent nu prea ai nevoie. I look forward for something new.

Strangers have the best candies
[Imagine: 9B19F2F8D024899728F06BF94F09CF3B.gif]
Out of my mind...back in 5 minutes.


#55
In mare, incerc sa revin. Pentru asta, am nevoie de un update la desene, ca-i grav rau de tot ce-am pe-aici

Traditional:
Th Angel of our destiny
Faith
Lady Chaos
Christmas
Rarity
Lord Dragon

Digital:
Lady Winter
I'm a snowman
Nemo and the snowman
Castle
Bunny
Bird
Fight with your star

#56
Chobits fanart

#57
Fan Art Sankarea : D Sper sa va placa
[Imagine: DSCF2694_zpsfbd2c908.jpg]

#58
Wow. Deci, wow. Nu ma asteptam sa faci un fanart asa bun. Am vazut animeul si mi-a placut destul de mult. Mi se pare totusi ca Rea are fata putin mai alungita, desi s-ar putea sa ma insel. Good job with the hair.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#59
E foarte reusit, ador felul in care colorezi cu acuarele (I'll never achieve this :[), cerul arata super in partea dreapta si imi place expresia ei blank. Sunt curioasa ce reprezinta chestiile alea rosii imediat sub parul ei. 21 Si ador parul, imi aminteste de Ai Enma.
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#60
Whoa,guys, thank you ^_^ Ma bucur ca va place, am sa va mai arat unul, in Rozen Maiden
[Imagine: DSCF2695_zps04dfc50d.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)