Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rozen Maiden

#2
Pai ma bucur ca exista un astfel de topic ^___^ si nu cred ca animeul rozen e la comedie adica are de toate dar parca mai mult intra la s.f. daca exista asa ceva pe aiici ....eh acum ca am spus asta sa postez...pai adooorrr rozen maiden e unul din animeurile mele preferate....:X....dintre toate personajele preferatele mele sunt susiseiseki (she's really cute) si suigintou (oohh i love the way she' evil 4) povestea mi se pare interesanta adica papausi vi....fain...grafica e si ea buna chiar imi plac culorile and stuf....si ador openingul ....super fain....sunt multe de spus despre anime dar nu vreau sa fac spoiler ca deobicei so...sa iti raspund la intrebari 4

1.am spus mai sus...cerd..O.o

2.ermm iarasi am spus mai sus 21 dar mai zic odata...pai suigintou si suiseseki....ti-am spus de ce ...la suiseiseki imi place aerul acela nevinovat..cand de fapt ii trec atatea lucruri prin cap..imi place ca le zice la toti chibi stiind ca si ea face parte din categorie..pur si simplu adorr cum arattaa un ochi verde si un rosu :X combinatia perfecta....iar parul acela lunnngg si ondullaatt love it....apoi suigintou...din pacate "tatal" nu a terminat-o....e cam "junk" dar in fine si cu toate astea il iubeste la nebunie vrand sa ii dovedeasca faptul ca asa cum e poate sa castige Alice game...chiar daca face pe dura ati vazut ca pe femeia aia din spital a incercat sa o salveze...in fine imi place pur si simplu...

3.secventa ...hmm pai cred ca aceea in care se desfasoara jocul (alice game) cum toate se omoara intre ele,...doar pentru a fi perfecte ,..iar perfectiunea nu este ceva...adica nush cum sa explic mi se patre ca se luptau pentru o absurditate...mda si m-a impresionat cum a murit suiginou in bratele lui shinku..2

EDIT: ma bucur ca pana la urma l-ai pus la S.F ^___^

4.erm...ciudata intrebare 4 nu-s obisnuita....dar cred ca as proteja-o cat mai bine as hrani-o m-as juca cu ea :d si nu as lasa-o sa se duca la "razoi" in fine...

5.Pai dintre ele doua o aleg pe Suigintou fiindca Shinku incearca sa imite ceea ce nu e...adica mereu vrea sa fie perfecta...si da ordine cu toate ca in ultimele episoade si-a aratat adevarata fata care mi-a placut mult mai mult...ok...byyee

Sloth edit:topic mutat. scz de edit
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see





Răspunsuri în acest subiect
Rozen Maiden - de hikari marina - 12-11-2007, 05:25 PM
RE: Rozen Maiden - de dark_anime - 12-11-2007, 09:01 PM
RE: Rozen Maiden - de Alyssa♥ - 18-08-2008, 11:06 AM
RE: Rozen Maiden - de Cherie - 16-09-2008, 03:34 PM
RE: Rozen Maiden - de Blacky - 02-11-2008, 04:25 PM
RE: Rozen Maiden - de Shizuka - 22-04-2009, 05:23 PM
RE: Rozen Maiden - de Goddess of Cookies - 02-05-2009, 11:51 AM
RE: Rozen Maiden - de Lia - 31-05-2012, 10:47 AM
RE: Rozen Maiden - de Agrona - 20-08-2013, 01:39 PM
RE: Rozen Maiden - de DreamGirl - 17-09-2013, 10:49 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)