Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Wow si servere de WoW

#2
De curand m-am apucat si eu de wow...asta sub influenta unor baieti si a colegei de banca..Si a ajuns sa-mi placa.
Adevaru e ca nu sunt chiar asa obsedata..adica intru, ma joc o ora - doua dupa care il inchid. Prefer sa intru cu cineva cu care sa fac questuri si ce mai e pe acolo, decat sa ma duc singura si sa ma plimb de nebuna..
Cel mai mult imi place sa joc cu taurenul..mi se pare dragut 21 Sau cu oricare dar sa fie din hoarda..alianata ma plictiseste.
In schib ma enerveaza ingrozitor cand cade serverul...doamnee! imi vine sa inchid tot si sa nu mai intru in veci.Acum joc pe xwow care, desi cresti al naibii de greu, nu cade la fiecare juma de ora..Si prefer sa ma chinui putin pana sa ajung la 70..
Recunosc ca nu sunt experta in jocu asta, am invatat doar chestiile de baza.Dar nici nu vreau sa devin experta..Adica cand ii aud pe unii "aa..pai tu nu sti sa joci", imi vine sa le trag una. Nici nu vreau sa stiu mai mult de atat..pentru mine este doar o modalitate de a-mi face timpul sa treaca mai repede, nu iau jocul prea in serios.
Si acestea fiind zise, cred ca ma duc sa intru putin ca n-am mai jucat de vreo 4 sau 5 zile 4
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*



Răspunsuri în acest subiect
Wow si servere de WoW - de ToRnAdO - 19-10-2007, 08:42 PM
RE: Wow si servere de WoW - de nolazy - 15-06-2009, 12:25 PM
RE: Wow si servere de WoW - de Kripterya - 03-01-2010, 09:19 PM
RE: Wow si servere de WoW - de Mitus - 14-01-2010, 12:43 PM
RE: Wow si servere de WoW - de kriptykk - 24-02-2010, 07:06 PM
RE: Wow si servere de WoW - de Lia - 30-10-2010, 12:43 AM
RE: Wow si servere de WoW - de Weiss - 05-01-2011, 02:16 PM
RE: Wow si servere de WoW - de Hades - 25-11-2014, 12:30 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)