Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[YuYu Hakusho] Ce nu ar spune ei niciodata...

#8
Au fost anumite replici care m-au amuzat foarte mult in posturile anterioare. Am ajuns la concluzia ca ei nu ar spune niciodata lucruri inutile, de genul whoever you want: azi am mancat trei briose cu unt de arahide, am baut apa dintr-o cana cu porcusuri albastri pe norisori verzi, am fost la cinema pe scaunul 12, randul 3, din sala 8... samd. Apoi nu ar spune lucruri extrem de personale, ma refer aici la Kurama or Hiei, in special Hiei. Si prin lucruri personale nu ma refer la povestea vietii pe care o aflam in linii mari, ci la lucruri precum Visul de aseara, in care eram fugarit de Yomi prin Padurea de Vest m-a marcat profund. Poate ca subconstientul meu vrea sa-mi transmita *and he goes in a deep state of psychoanalysis* ( tot aici ar fi si confesiunile intime de genul Last night, with Hiei... ). Dar cele mai amuzante sunt cele atribuite lui Yusuke, de la Nu mai lupt in viata mea, f--- this, sunt pacifist pana in adancul maduvei!, la As vrea neaparat sa ajung la scoala sa dau testul ala la geografia bobului de mazare, il asteptam de atata timp. Nici nu m-am plictisit la ore cand a inceput sa ne predea anatomia bobului de mazare. si la Poate ar trebui sa fiu foarte atent cum imi asortez hainele cu parul meu de acum inainte. Sa nu uit si de asortarea culorilor, e foarte important!
River! Make her blue again!



Răspunsuri în acest subiect
Ce nu ar spune ei niciodata... - de Lye - 18-10-2007, 02:44 AM
RE: Ce nu ar spune ei niciodata... - de Lye - 25-02-2008, 06:19 PM
RE: Ce nu ar spune ei niciodata... - de StarRalu - 21-03-2009, 11:23 PM
RE: Ce nu ar spune ei niciodata... - de Allen - 18-02-2011, 12:03 PM
RE: Ce nu ar spune ei niciodata... - de KathVonTe - 18-08-2011, 05:55 PM
RE: Ce nu ar spune ei niciodata... - de mellolo - 18-08-2011, 06:46 PM
RE: Ce nu ar spune ei niciodata... - de Miss M - 03-09-2011, 09:30 PM
RE: Ce nu ar spune ei niciodata... - de Charlotte - 22-11-2012, 05:04 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)