Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce animalute aveti pe acasa?

#1
Ce animalute aveti pe acasa?

Eu am: 2 caini si 6 pisici.

#2
Eu am un catel mic, maro pe nume Lucky ( Sora mea i-a ales numele)


Cred ca este corcitura ( dar mai mult seamana cu un maidanez numai k este mic).

#3
o pisika numita patzitzi , rea k la balamuc , mofturiasa si scarbasa , da o iubesc

#4
Prin casa am un pisoias birmanez... pe care l-am gasit sub banca din spatele blocului...

[Imagine: luxor0.jpg]

Ma duceam la petrcerea unei prietene si l-am gasit acolo inghetat, asa ca l-am luat si l-am dus sus, i-am dat sa manance... si, pentru ca eram si asa in intarziere, am deschis televizorul ca sa vad cat e ceasul... si primul lucru pe care l-am auzit a fost 'Luxoo~or!'... Si asa i-a ramas numele ...
[Imagine: autumncopy.png]

"Se spune ca de la viata trebuie mai intai sa iei, apoi sa platesti. Unii au luat fara sa plateasca, in schimb eu am platit fara sa iau nimic."

#5
Hm....am destule animalute:
1)Un dog-german pe nume Nick
2)6 pestii>nu au nume
3)Un hamster
4)Si nu in ultimul rand...un papagal cu mot..1010...il cheama Rocco
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#6
Am doi caini: un ciobanesc german - Nero si un labrador - Laky si vreo 6 pisici- 4 mari si doi pui. Am cam multe animale, dar imi plac foarte mult si norocul meu este ca stau la casa si am destul spatiu de joaca mai ales pt caini.
In plus ii consider prietenii mei...cam aiurea , nu?
It's a game...

#7
Am avut un hamster ... I < 3 hamsters dunno why ^^ .... am avut'o acum vreo 4 ani ,dar a murit si .. am decis sa nu mai pastrez animale in apartament >.>
But I have a puppy la tara,o cheama Lieza [ma uitam la Arc the Lad cand am luat'o ] dar am dus'o la tara pentru ca aici nu pot avea tot timpul grija de ea .


#8
Am doi perusi carora eu le zic "hiperactivi" pentru ca atunci cand ma apropii de colivia lor incep sa se agite si mai am o catelusa Meli,e pechinez si o nebuna si jumatate.
Sfat:nu va luati fratilor papagali ca tot timpu tre sa le faceti curat.

#9
eu am doi perusi pe care ii chema:Inuyasha si Kiku
o pisica maidaneza,care mai tot timpul nu e acasa,vrea mangaiata si ma zgarie daca nu o mangai,o cheama Melinda dar eu ii zic Merrrlinda pentru ca toarce intruna
si un caine maidanez pe care il cheama Catani(maicamea i-a pus numele)

#10
Am 5 pisici si un caine.
Pisicii 2 sunt negri complet, 2 colorati alb-negru si o pisica gen pisicuta wiskas.
Imi plac foarte mult pisicile 4



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Aveti vreo fobie? hero1hero 6 4.901 15-07-2012, 12:36 AM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)