Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

11 (o.O) intrebari iubitorilor de carti

#92
1. ''Care este cartea care te-a impresionat cel mai tare? '' Este ;''Invitatia la vals de Mihail Drumes. 2.'' Exista vreun autor care a scris o carte ce ti-a placut foarte mult,dar celelalte carti de-lui te-au lasat rece?'' Nu, deocamdata. 3. ''Cate pagini ati citit cel mai mult intr-o zi si din ce carte/carti?'' Din ''Zece negrii mititei'' la inceput vreo 20 de pagini. 4. '' Ce carti ai putea sa citesti la nesfarsit [ bine nu chiar ,hai sa zicem cel putin de sase ori] fara sa te plictisesti? Ce carti ati citit de atatea ori [ daca sunt]? Cand eram mica am citit ;Fram ursul polar [bine ,nu chiar de sase ori , dar de doua ori la rand tot am citit-o.] Acum as reciti cartiile; ''Invitatia la vals'' si ''O supradoza de moarte.''
5. ''Care este cartea pe care o urati din suflet si numai gandindu-va la ea va stresati?'' Doamne, ajuta ! n-am dat peste o astfel de carte si nici nu vreau sa dau vreodata. 6. ''Ce carte v-a placut, dar nu ati mai vrea s-o cititi?'' ''Zece Negrii mititei'' pt. ca ma inspaimantat aproape de final felul in care sunt omorati ultimii 4 ramasi in casa. 7.'' Daca ati avea in biblioteca toate cartile din lume si acestea ar lua foc, ce carti ati salva ?'' Pe toate!. 8.'' Cate carti cititi in medie, pe an?'' din cauza programului incarcat din pacate o carte pe an. 9.'' Bibloteca sau librarie? Care mai mult si car mai putin? Saau bibloteca bunicii??'' 50% librarie 50 bibloteca nu pot sa dau un raspuns exact. Dar in niciun caz biblioteca bunicii. 10.'' Primul roman citit si inca timp l-ati citit?'' N-am citit pana acum niciun roman poate pe viitor. Hugs and kisses. Bye!
Daca cei dragi nu sunt langa tine... Inima iti devine pustie!



Răspunsuri în acest subiect
RE: 11 (o.O) intrebari iubitorilor de carti - de Dont say Alvida - 20-12-2011, 08:25 PM
RE: 11 (o.O) intrebari iubitorilor de carti - de Katomika - 05-05-2013, 07:38 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Top 3 carti favorite white angel 86 59.587 02-02-2014, 09:39 AM
Ultimul răspuns: tattva
  Ce carti NU ati recomanda? CyBeR 4 4.634 11-12-2012, 02:47 AM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)