Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Koizora

#6
Uuu15. L-am vazut, la recomandarea bunei mele prietene.
Acum sa vedme intrebarile39.

1. Ce parere aveti despre aceasta j-drama ?
Deci e prima jdrama pe care am vazut-o, nu pot sa fac exact o comparatie cu altele. Insa, povestea m-a impresionat 105. Nu am vazut eu cine stie ce drame bune la viata mea, insa aceasta chiar mi-a placut. Mereu mi i-am imaginat pe japonezi bun in filmele SF datorita tehnologiei ep care o au, insa la drame... Chiar mi-a placut. Ma asteptam sa aibe o boala sau ceva, dar cancer. Adica sa nu fie ceva fatal <.<. Interesting 43.
2. Pe cine alegeti : Yuu sau Hiro ?
Hm... Amandoi mi se par niste personaje interesante39. Insa il aleg pe Hiro. Nu stiu, Yuu imi apre mai mult ca un sclav, face tot ce zice Mika. <.<. In plus, Hiro arata asa mai rebel, genul meu15. Toti baieti din scoala cu parul saten, numai el blond. 43.
Ce parere aveti despre cuplul HiroxMika ? Dar despre YuuxMika ?
HiroxMika- Cred ca s epotrivesc si nu numai pentru ca asa este si in film. 21. Pur si simplu personalitatile lor se intersecteaza. 15 [ date matematice o.o]
YuuxMika - Nu stiu, nu zic ca nu s epotrivesc... insa cred ca vor fi un cuplu nush... ceva in genul BF dar nimic mai mult. Nu e chiat atat de usor sa te indragostesti de o persoana cand iubesti pe alta. 106
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*




Răspunsuri în acest subiect
Koizora - de Denny - 28-07-2009, 06:34 PM
RE: Koizora/恋空 - de A'Svear - 05-01-2010, 12:23 AM
RE: Koizora/恋空 - de Yura-Chan - 08-01-2010, 01:10 PM
RE: Koizora/恋空 - de Corina. - 23-01-2010, 04:09 PM
RE: Koizora/恋空 - de NecroToXyK - 31-05-2010, 06:57 PM
RE: Koizora/恋空 - de Verrine - 20-06-2010, 10:09 AM
RE: Koizora/恋空 - de Crazy~Tenshi - 29-03-2013, 12:48 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)