Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

First person,last person...

#1
Ok,pff,random topic much 8D [imi tot vin ideile pt topicuri in ultima vreme 24]
Topicul asta ar trebui sa fie ..plin de amintiri oarecum :d O sa fie un chestionar pe care va trebui sa il completati :

Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit :
Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit :
Cine v-a adus pe forum ? :
Cu cine v-ati imprietenit prima oara? :
Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ? :
Cu cine a fost prima cearta ? :
V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ? :



Errr,randul meu sa il completez :3 [daca mai aveti idei pt intrebari,feel free sa le adaugati,dar anuntati ca urmatorul sa si le adauge]

Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit : Pai,prima prima persoana ar fi Amy.Dar stiu ca pe shout cand am intrat erau Shiva si cu Melyeter care au fost super dragute cu mine o.o
Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit : YamaMina <333 [dar a fost pe mess.Daca e vorba de shout,atunci e Cali39]
Cine v-a adus pe forum ? : Err,semnatura lui Flaw?Si dupa o perioada cand nu am mai intrat,mi-a dat Amy link spre concursul FF sa votez..prima editie era atunci 39
Cu cine v-ati imprietenit prima oara? : Hmmm,pai... cred ca a fost ceva de genul Amy[cu care mi-am imbunatatit prietenia] si apoi a fost Melyeter,a urmat si Denny undeva pe drum ,si Ady,pe Seren o stiam de pe M-A ... cu Marina am inceput 'relatia' dupa RPG-uri 4 ...
Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ? : Prima reputatie pozitiva a fost de la Yulobo 24) Prima engativa de la blueobelix [si like,singura]
Cu cine a fost prima cearta ? :Err,Yulobo? Am avut o LUNGA perioada cand nu ma certasem cu nimeni si eram pacifista pana cand Yulobo m-a calcat pe nervi pe shout [desi nu ii facusem nimic] si..well,minicearta much?
V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ? : AMY~ Apoi a urmat la Nijikon..errr,Chibiko,Marina,Mitsukai Yoru,LYE si Kido [le-am vazut pe JavaLeen si pe Snow dar nu se cheama chiar 'intalnire']
LOLNOPE

#2
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit : Pei cred ca Yaku-chin39
Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit :Maktub pe mess.Pe shout...pei nu prea vorbesc pe shout
Cine v-a adus pe forum ? : Ca persoana nimeni.Am gasit forumul cand cautam un fic si avea titlul aproape asemanator cu cel al lui Cali "Blestemul sangelui"
Cu cine v-ati imprietenit prima oara? :Yaku-chin, apoi Myuu...apoi MaR si asa mai departe
Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ? : Pozitiva Yaku, negative nu am:d
Cu cine a fost prima cearta ? : Cu nimeni pana acum...desi uneori m-as certa cu unele persoane doar din lipsa de ocupatie
V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ? : Angel~in~Disguise...si atat24 Nu mai stiu pe altcineva cu care sa ma fii intalnit106 Poate data viitoare cand vreau sa fug de acasa ma refugiez la MaR daca ma primeste:-p
I'm Kira.

#3
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit :
Sa ma gandesc ... Cu ~ Ella ~
Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit :
Nu imi aduc aminte sigur ... Cred ca cu Lolli Pop .
Cine v-a adus pe forum ? :
Nimeni ... L - am descoperit singura .
Cu cine v-ati imprietenit prima oara? :
Cu MaR , apoi cu BlueAngel si lista continua ...
Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ? :
Prima reputatie pozitiva a fost de la (~.~)'Ryu!! ...
Cu cine a fost prima cearta ? :
Nu m-am certat cu nimeni pana acum ... Dar am avut o micuta " cearta " cu Renya of Tír na nÓg , din cauza unui topic ...
V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ? :
Cu BlueAngel ma intalneam zilnic ... in rest cu nimeni 4

#4
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit : Akasuna... ea mi-a comentat primul fik si a fost destul de dragutza cu mn. Mi-a priit ajutorul ei.

Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit : Hmmm.... Ultima cu kre am vbit in sensu de discutie a fost Agent Eli, iar ultima pe kre am cunoscut-o a fost Yulobo.

Cine v-a adus pe forum ? : Lory-chan.... sysu meu vechi de un an. Chibi-ul ei a fost de vina 71

Cu cine v-ati imprietenit prima oara? : cu angelique.vampire... e o fata de nota 15 pe o scara de la 1 la 10.

Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ? : Prima reputatie pozitiva a fost de la angelique.vampire iar prima negativa de la Kazuki.

Cu cine a fost prima cearta ? : Prima cearta... cu Ryu cred. Dar acum suntem prieteni. ^______^

V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ? : Cu Agent Eli. A fost foarte haioasa intalnirea noastra... ne-am plimbat prin ploaie citind manga yaoi 21

#5
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit :
Nu stiu sigur,undeva intre Cicudaf si LYE

Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit :
Mitzuke :]

Cine v-a adus pe forum ? :
Soarta,in principiu.Numele sortii e Nibbles

Cu cine v-ati imprietenit prima oara? :
errm...marina?cicudaf? unul din ei,oricum

Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ? :
pozitiva, marina
negativa...Nibbles si Tornado [a fost la cererea mea], prima negativa serioasa a fost de Ryu[da,inca de atunci ma iubeste :"] ]

Cu cine a fost prima cearta ? :
cred ca pricop a fost primul la care am facut urat,dar n-as numi-o chiar cearta.

V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ? :
Yeah.Nibbles,n-are scapare >:]

#6
Sa ma bag si eu ?21

Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit : clar Lary 21

Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit : cred ca Elly

Cine v-a adus pe forum ? : Lary si maya ,amandoua mi-au spus de site dar nu le am la refference 106

Cu cine v-ati imprietenit prima oara? :poi am fost prietena cu cativa membrii inainte darthe first person de aici 39 ....! Miranda (care si-a schimbat nick-ul de ff multe ori si am cam pierdut sirul *sorry* acum nu mai stiu care e 21,probabil MErishor 39 )

Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ? : trist,nu merit,dar am doar pozitive 21

Cu cine a fost prima cearta ? : nu se stie ,nu se spune 21

V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ? : vorbind de rasuciea cutitului in rana 2 nu *cry* dar abia astept sa le vad pe scumpele mele sise de peste granitele judetului 21
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]

#7
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit : depinde...cred ca, Kazuki, ca aparuse o neintelegere intre noi doua, dar am rezolvat'o cu succes...iar pe mess with my darling Yulobo^_^

Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit : pe mess...with Mitsukai Yoru and Goddess->cu ambele in acelasi timp, iar pe shout...with Dirty Ice Cream
Cine v-a adus pe forum ? : soarta...I was clicking randomly pages...si am dat de forum^_^

Cu cine v-ati imprietenit prima oara? : erm...cu Yulobo, I think^_^

Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ? : prima de la Midori, ma 'welcome' pe forum....si acum imi dau seama ca eu n'am apucat sa'i multumesc >.<...iar rep negativa inca n'am...dar nu e timpul pierdut>.>

Cu cine a fost prima cearta ? : erm...cu Kazuki...dar n'a fost cearta in adev sens al cuv, doar o mica neintelegere pe care am rezolvat'o pashnic...

V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ? : de pe forum?....Aikatherinis se pune?...ah da!...si cu dark_gogeta cu care m'am distrat super mult...si probabil si cu alta lume dar nu le stiu nick'urile pe acest forum......iar pe cateva dintre voi o sa va vad maine...muhahaha*evil smile*
[center][Imagine: SOTW2-House.png][/center]
[center]~only God doesn't believe in...God~[/center]


[center][Imagine: 1241698538_scrubs-party.gif][/center]
[center]Trolebuuuuuuuuuuuzzzzzzzzz[/center]


[center]Do you know a woman who hates herself enough to date me?[/center]

[center][Imagine: chibi_2605.gif]
Pompertziu Fulangesh, chibi-ul lui YamaMina
[/center]


#8
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit: Erm, Hades sau Toxic ...

Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit: Denny pe shout

Cine v-a adus pe forum ?: am ajuns pe aici singura

Cu cine v-ati imprietenit prima oara?: cu cei care au vrut sa fie amici cu mine ^.^

Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ?: Pozitiva Ayame.uzu iar negativa nu mai tin minte . . .

Cu cine a fost prima cearta ?: nu mai stiu 8-\

V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ?: nu desi as vrea 19

Citat:erm...cu Kazuki...dar n'a fost cearta in adev sens al cuv, doar o mica neintelegere pe care am rezolvat'o pashnic...
oooh da 65

#9
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit : lye sau jigoku... sau pe acolo
Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit : Black Pearl
Cine v-a adus pe forum ? : me, myself and I
Cu cine v-ati imprietenit prima oara? : hah, nu stiu Dx
Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ? : Prima pozitiva de la jigoku xD Iar negative nu am.
Cu cine a fost prima cearta ? : nu prea am avut certuri monstru, da` prima altercatie oricum nu mi-o amintesc xD
V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ? : Noes t.t Dar ma vad cu Black Pearl vara asta >=D

#10
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit : Pff...etoo.. Akasuna?39
Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit :Yamamina
Cine v-a adus pe forum ? :tastatura
Cu cine v-ati imprietenit prima oara? : hah, am avut vreo 10 persoane 39 nu mai imi amintesc21
Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ? : Poitiva normal 33
Cu cine a fost prima cearta ? : M-am certat cu cineva? Sunt o userita pasina :X
V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ? :Omg 24 sa vedem
Kido, Bubbles, Yamamina,Mitzuki,Amy, Lye, Marina, Agent Ely, Argenta si mai sunt sigur vreo 10 dar nu mi-i amintesc 39 46




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)