Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Miracolul iubirii

#7
Mai intai:daca te va supara cu ceva comentariul meu da-mi un pm si vom incerca sa o rezolvam frumos.
Fetito...ce ai scris tu aici seamana cu un fic plagiat in mare parte la continut...Chestia cu balul e fumata rau de tot.Ca sa nu mai zic ca ai inceput cu dragostea inca din al 2-lea capitol.Ce ma enerveaza.
Descrierea my dear...ii plecata si ea la bal...si s-a cam dat disparuta ca sa zic asa...
Citat:In camera unei fete de 16 ani cu parul roz ca florile de abia inflorite (zau asa...florile au diferite culori.sincer nu o prea vad pe Sakura in culorile curcubeului...:))) ,cu ochi verzi ca cel mai scump smarald si pielea alba ca spuma laptelui, (pielea alba ca spuma laptelui si ochii ca cel mai scump smarald...>.<"chiar nu ai putut gasi si tu ceva mai original de atat????de faza cu laptele chiar m-am plictisit...) al carui nume e ste Sakura,era mare galagie din cauza unei certe dintre ea si sora ei mai mare de 18 ani cu parul rosu,ochi verzi si pielea alba (nu serios...saraca fata era alba ca varul de avea pielea alba???aici ai terminat descrierea si ai aruncat acolo niste cuvinte, doar sa fie, sa scapi odata de povara...) ,al carui nume este Saya.
Sincer descrierea Sayei lipseste cu desavarsire...
Dialogul ma rog cerata dintre personaje si ego-uri e seaca rau..
Citat:,,Ce bine arata”,gandi rozalia.
,,Da bine cum spui tu,indragostito”,spuse egoul rozaliei.
,,Tu cand ai mai aparut?Si cand am nevoie de tine de ce nu apari?”,spuse rozalia iritata.
,,Da,bine,tu ai chef sa te certi cu mine sau sa te duci la bal si sa-l impresionezi pe brunet”,spuse egoul indiferent.
,,Da,ma rog”,spuse rozalia la fel de indiferenta ca egoul acesteia.Si in mintea lui Sasuke era o mica discutie.
,,Wow,e chiar draguta”,spuse brunetul aruncandu-I cateva priviri rozaliei.
,,Bine,bine,desteptule ar fi o idee buna sa o inviti,decat sa te uiti cum alti ti-o fura”,spuse egoul brunetului iritat ca Sasuke nu face nimic.
,,Bine o s-o fac tine-mi pumni ca de nu o incurci”,spuse Sasuke.
,,Hmm bine ti-I tin,daca nu merge o sa ti-I dau in cap,s-a inteles?”,spuse egoul brunetului fara sa primeasca nici un raspuns.
Sasuke sa spuna ca Sakura e draguta...e veche chestia...Parca si vad:
Cap. I-se intalnesc
Cap. II-devin un cuplu
Cap. III-se casatoresc :))
E prea plistisitor.
Alta problema...Te repeti prea mult.Poti sa scoti unele cuvinte si sa le inlocuiesti cu sinonime sau chiar virgule.
Cam atat am avut de spus.Spor la scris in continuare.Bye!



Răspunsuri în acest subiect
Miracolul iubirii - de emy_sweet_girl - 23-06-2009, 02:54 PM
RE: Miracolul iubirii(sasusaku) - de Alany Aysee - 23-06-2009, 04:12 PM
RE: Miracolul iubirii(sasusaku) - de Annya_Anna - 23-06-2009, 04:21 PM
RE: Miracolul iubirii(sasusaku) - de Flash - 04-07-2009, 04:12 PM
RE: Miracolul iubirii(sasusaku) - de Dark~Melody - 04-07-2009, 08:32 PM
RE: Miracolul iubirii(sasusaku) - de ***candy bar*** - 08-07-2009, 12:26 AM
RE: Miracolul iubirii(sasusaku) - de Marty:X - 04-08-2009, 02:53 PM
RE: [naruto]Miracolul iubirii - de emy_sweet_girl - 26-09-2009, 11:50 AM
RE: [naruto]Miracolul iubirii - de Shadow. - 26-09-2009, 12:42 PM
RE: Miracolul iubirii - de Erina Ozaki - 29-11-2009, 07:49 PM
RE: Miracolul iubirii - de Denny - 02-12-2009, 11:55 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)