Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Formatii preferate / Solisti(e) preferati

#7
Within Tempation-este trupa mea favorita,din prima clipa in care am ascultat aceasta formatie,
si a fost intamplator,mi-a placut si am inceput sa ascult cat mai multe melodii pana ma fermecat cu totul.Este formatia mea preferata:X.

Lifehouse-este o formatie destul de buna,ador stilul lor de a canta,imi plac multe melodii,
ca de exemplu "You and me","Everything","Broken"...si multe altele.In concluzie ador fomatia:X.

Evanescence-super formatie,mai bine de atat nu se putea.Imi place totul la aceasta formatie,si stilul de a canta,si partea instrumentala,vocala,totul.Este o formati minunata care a castigat foarte multsi va castiga in continuare.

Sharon Del Adel-doamne...cantareata asta nu inceteaza sa ma uimeasca,imi place la nebunie,
mi se pare ca este cea mai buna21,are o voce extrem de angelica,este.....este nemaipomenita,imi place la nebunie:X

Jason Wade-o voce care imi place cu adevarat,este tare simpatic si foarte talentat:X.
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Formatii preferate / Solisti(e) preferati - de Himisoara. - 02-04-2010, 08:52 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce piese/trupe preferati? tattva 9 4.090 04-01-2014, 06:44 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)