Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fan art Anime

#4
hu.....!Acum mi-e mai bine!Mersi ca m-ai anuntat!Nu am stiut nimic deoarece ieri nu am stat pe acest site de loc.Mersi inca o data!Apropo daca imi aduc eu bine aminte postul meu a fost facut inainte de a se termina scoala!Eh.. numai conteaza
Bine deci pot posta aceleasi desene!
Sa trecem la treaba!
Am sa mai spun o data, sper sa fie ultima oara cand mai repet!Bluegum ma bucur ca-ti plac desenele mele,si chiar m-am pus pe treaba cu desenatul, mai ales cu anatomia la care sunt varza, am inceput sa ma mai indrept cat de cat!Sa stii ca la acel portret nu am folosit linii ajutatoare, pana cand am inceput sa invat anatomia nu am folosit nici o data asa ceva,dar acum imi dau seama ca unele desene chiar le nimeream cand dadeam cu linii ajutatoare pe deasupra si ma mira acest lucru!
Rau ca nu am putut posta desenul de mai jos dupa ce l-am colorat, a iesit super, zice profu' (pentru prima oara)!
Palatul imperial
Acesta e facut in ora de franceza!I-am dat un nume oarecare, nu stiam cum s-o cheme!In pix am realizat-o!
Ayumi
Vor face parte din manga, dar pana atunci mai am de lucrat!Sunt facute in creioane colorate!
Aoyama
Jaqline
Urmatorul desen e un chibi!Original!Si e facuta in pix!
Chibi
Sora
Fuji no Kaze ya ougi ni nosete Edo miyage
Cand un pictor orb va picta sunetul unei petale de trandafir cazand pe o podea de cristal atunci inseamna ca cineva te va iubi mai mult decat mine.



Răspunsuri în acest subiect
Fan art Anime - de stef_carmen - 29-05-2009, 08:16 PM
RE: Fan art Anime - de BlueGum - 30-05-2009, 11:03 AM
RE: Fan art Anime - de stef_carmen - 03-07-2009, 08:34 AM
RE: Fan art Anime - de stef_carmen - 03-07-2009, 10:05 AM
RE: Fan art Anime - de Jessi - 03-07-2009, 05:57 PM
RE: Fan art Anime - de stef_carmen - 08-07-2009, 11:07 AM
RE: Fan art Anime - de stef_carmen - 24-07-2009, 05:34 PM
RE: Fan art Anime - de stef_carmen - 15-09-2009, 05:58 PM
RE: Fan art Anime - de stef_carmen - 30-07-2010, 01:15 PM
RE: Fan art Anime - de stef_carmen - 31-05-2011, 10:27 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)