Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place jocul?
da
82.05%
96 82.05%
nu prea
17.95%
21 17.95%
Total 117 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Spune primul cuvant care iti vine in minte

Deya ÅŸi ce mai era acolo,

Nicul ăsta al tău mă duce cu gândul la messenger, la persoanele care scriu pă limiba piţi şcare tot pun - :X de x ori. Şi la o prietenă din generală super împiedicată.
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

Teki

Primul cuvant e: teacher. Asta e primul cuvant in mintea mea. Nu sunt sigura de ce.
Anyway, nu toti sunt piti daca folosesc semnul ala. 3
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Nicku-l tau ma face sa ma gandesc la prescurtarea deea de la andreea.Iar semnele alea ma fac sa ma gandesc ca esti in love.Yes,I need a break,I`m so sleepy.Goodnight Smile
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



Triangle

Primul cuvânt ... triunghiii, sau trila, îţi aminteşti de mine nu ? :3 Ştiu, eu că mă ţii minte. :]]
Oricum, rămâne cuvântul Triunghi. XD
[Imagine: 9qh35v.jpg]

MimiÅŸor

Primul cuvant care vine in minte e mim 71, iar sufixul sor te face mai mica de varsta, o incepatoare in asta 10 sau poate e forma de alint de la oamenii care ii oferi un spectacol de diferite poze sau mimici ciudate si hazlii Smile
[Imagine: aaaakip.jpg]

Sasha,well,cand vad nick-ul tau,primul cuvant care imi vine in minte e "caine".De ce?Pentru ca mereu mi s-a parut ca Sasha e un nume perfect pentru un caine pufos si alb :X
Stiu,e foarte ciudat,dar la asta ma face sa ma gandesc nickul tau.
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



Katutza,nickul tau ma face sa ma gandesc la o pisicuta draguta,neagra si mai incapatanata,dar care este fooarte jucausa.
Poate o sa te rapeasca Sebby ^_^
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

Deci primul cuant care i-mi vine in cap este "Dragalasenie"2121
Scuze dar asa este .E de la avara si i-mi place mult
Viata nu e mereu ceea ce ne dorim.
[Imagine: 686175405_303846.gif?4]

Lenalee .. Hm .. I`a sa scotocesc putin prin capu` meu sec .. Deci .. imi aduce aminte de parodia lui Alany :]] .. tin minte ca pe prezentatoare o chema Lenna :]] .. La asta ma duce prima data :]] .. Altceva .. Hmm 39 .. Ma face sa ma gandesc la un catelus :]] .. fara suparare .. sau la un titlu de carte .. sau poate o autoare celebra ^^ .. nu pot sa gandesc ca un om in momentu` asta XD ..
La altceva nu prea ma face sa ma gandes .. Cam atat ^^

♪ Rozzzy ♪ - primul lucru la care m-am gandit a fost culoarea roz, apoi la o colega, apoi la o posibila melodie sau cantareata. O pisicuta cu acest nume? Da, prea multi ~z~. Hm, imi mai vine in minte imaginea unui trandafir roz, in gradina unei case cu un aspect incantator si amenajata intr-un fel unic. Prea departe? Posibil!

Dar cam asta ar fi tot. Smile
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Floarea specifica lunii de nastere.Ce spune ea despre tine. hikari marina 93 43.735 02-06-2010, 11:20 AM
Ultimul răspuns: Vir


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)