Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Devil Beside You

#3
Devil beside you rocks! Imi place la nebunie aceasta drama, este o comedie pe cinste, dar in acelasi timp imi dau uneori lacrimile, deoarece unele parti sunt chiar triste si pline de romantism. Mi-a placut la nebunie povestea, este foarte draguta si interesanta. Chiar daca am mai intalnit genul acesta de poveste, Devil beside you a avut ceva in plus care m-a facut sa il urmaresc pana la capat. Toata admiratia mea, imi place foarte mult . Nu cred ca imi voi gasi vreodata adevaratele cuvinte de a-mi exprima sentimentele pentru aceasta drama . Este mai mult decat perfecta. Eu una chiar il recomand tuturor, absolut tuturor, deoarece povestea va emotiona pe toata lumea si chiar merita vazuta. Personajele sunt excelente, actorii au facut o treaba buna, iar regizorul, bravo lui . Chiar a capatat faima cu aceasta drama. Imi place foarte mult de Ahmon, arata atat de bine, chiar este foarte dragut. Inainte muream dupa aspectul sau fizic, dar acum m-am mai calmat=]] Joaca foarte bine, ii se potriveste rolul, nu gluma. Este mereu calm si are acea atitudine de "bad boy", chiar a dat-o peste cap pe Qi Yue ( kawaai name ) cu comportamentul lui. Cat despre Qi Yue, foarte tare tipa. Este foarte draguta, are un par superb, iar acei ochi sunt tare frumosi. Deasemenea are o voce minunata. Imi place cum canta mai ales melodia "Ai Mei" , mi-a ajuns intr-un fel la suflet,deoarece este foarte emotionanta, iar versurile sunt atat de dragute. Tipa este uneori foarte prostuta, dar este extrem de amuzanta. Au fost faze in care chiar m-a facut sa rad cu adevarat. Cei doi fac un cuplu foarte dragut, se potrivesc de minune.
Chiar nu am nimic de criticat, deoarece aceasta drama chiar a fost pe placul meu, una dintre dramele mele preferate cu niste actori deosebiti, si-au facut treaba foarte bine, iar munca lor a fost rasplatita cu o groaza de fani. Devil beside you chiar merita admiratia!
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
Devil Beside You - de Corina. - 28-03-2009, 03:26 PM
RE: Devil Beside You - de ^ToxicK kiD^ - 21-10-2009, 09:09 AM
RE: Devil Beside You - de βεκi - 18-06-2010, 08:46 PM
RE: Devil Beside You - de Crazy~Tenshi - 07-07-2010, 06:25 PM
RE: Devil Beside You - de Ria'chuu - 17-10-2010, 07:21 PM
RE: Devil Beside You - de Nami - 23-12-2010, 03:39 PM
RE: Devil Beside You - de Flash - 06-12-2011, 08:53 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)