Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Un nou început

#1
Așa cum ați aflat toți, forumul a aparut! Încă nu e viu,dar asta depinde de noi toți.  Așa că vă rog să depuneți minime eforturi să revină  Zupul la viață. Încă nu visez să atragem membrii noi,dar macar cei care suntem de atâta vreme aici să respectam munca și dedicația lui Flaw. Vă mulțumesc mult și vă urez spor la postat Crazy-monkey-emoticon-136
P.s În calitatea de admin,oferită cu atâta generozitate de Flaw,l-am deblocat pe Zwai Crazy-monkey-emoticon-010 Don't hate me 4
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...

#2
(23-04-2020, 08:23 PM)yzyy A scris: Așa cum ați aflat toți, forumul a aparut! Încă nu e viu,dar asta depinde de noi toți.  Așa că vă rog să depuneți minime eforturi să revină  Zupul la viață. Încă nu visez să atragem membrii noi,dar macar cei care suntem de atâta vreme aici să respectam munca și dedicația lui Flaw. Vă mulțumesc mult și vă urez spor la postat Crazy-monkey-emoticon-136
P.s În calitatea de admin,oferită cu atâta generozitate de Flaw,l-am deblocat pe Zwai Crazy-monkey-emoticon-010 Don't hate me 4
Hahahaha, I am back!!!!  Crazy-monkey-emoticon-018
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#3
(23-04-2020, 08:23 PM)yzyy A scris: Așa cum ați aflat toți, forumul a aparut! Încă nu e viu,dar asta depinde de noi toți.  Așa că vă rog să depuneți minime eforturi să revină  Zupul la viață. Încă nu visez să atragem membrii noi,dar macar cei care suntem de atâta vreme aici să respectam munca și dedicația lui Flaw. Vă mulțumesc mult și vă urez spor la postat Crazy-monkey-emoticon-136
P.s În calitatea de admin,oferită cu atâta generozitate de Flaw,l-am deblocat pe Zwai Crazy-monkey-emoticon-010 Don't hate me 4
E Zwai gen antihristul mitic al acestui forum? 21
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#4
(26-04-2020, 10:58 PM)Katsu A scris:
(23-04-2020, 08:23 PM)yzyy A scris: Așa cum ați aflat toți, forumul a aparut! Încă nu e viu,dar asta depinde de noi toți.  Așa că vă rog să depuneți minime eforturi să revină  Zupul la viață. Încă nu visez să atragem membrii noi,dar macar cei care suntem de atâta vreme aici să respectam munca și dedicația lui Flaw. Vă mulțumesc mult și vă urez spor la postat Crazy-monkey-emoticon-136
P.s În calitatea de admin,oferită cu atâta generozitate de Flaw,l-am deblocat pe Zwai Crazy-monkey-emoticon-010 Don't hate me 4
E Zwai gen antihristul mitic al acestui forum? 21
Yep4 Chiar el în persoană
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...

#5
Wow, a trecut asa de mult timp! Nu pot sa cred ca in sfarsit suntem inapoi pe Zup! 

Glad to see that some people are still alive.  Crazy-monkey-emoticon-136 Crazy-monkey-emoticon-136 Crazy-monkey-emoticon-136 Crazy-monkey-emoticon-136 Crazy-monkey-emoticon-136
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#6
chiar îmi doream sa revină forumul “la viața” ! 
nici nu mai știu de câte ori intram sa vad... cineva ? 
însă acum pare ca “veteranii” se întorc ! 🥺❤️
Crazy-monkey-emoticon-209
curly 

#7
M-am intors. E timpul sa miscam niste lucruri pe aici. Eu o sa misc mai mult prin admin cp, dar tot vad ce se intampla pe forum. In speranta ca se va intampla intr-adevar ceva pe forum. Crazy-monkey-emoticon-159
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#8
Crazy-monkey-emoticon-136 Crazy-monkey-emoticon-136 Crazy-monkey-emoticon-136  Forza Zup!! 24 În 6 luni or să se bată oamenii la intrare!  24
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...

#9
Pai ar fi bine sa inceapa sa se bata. 

Stii vorba aia: "Cica daca razi de cineva, vei ajunge ca ala. Pai de doua ore tot rad de Tiriac si tot sarac sunt."  Crazy-monkey-emoticon-140 Crazy-monkey-emoticon-140 Crazy-monkey-emoticon-140 Crazy-monkey-emoticon-140
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#10
Salutare!

Am (re)ajuns aici întâmplator, dar mă bucur să vad că forumul este încă în picioare! 4
Hi :3




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)