Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai trist moment...cel mai dureros

#9
cel mai trist moment....hmm....poi primul a fost cand mi'a murit pisicutza preferata...20...am avut vreo 5 anisori...sh pisicutza era bolnava..imi amintesc ca stateam langa soba pe un fotoliu cu ea in bratze sh o mangaiam...sh a murit...stiu ca am plans mult atunci...ea o fost cel mai bun prieten al meu cat timp a trait (2-3 luni)....al doilea cand a murit bunica mea...de ea eram mai apropiata decat de cealalata...deoarece ea m'a crescut...cu ea am stat in casa(pana cand m'am mutat)...ea avea grija de mine cand mami sh tati erau la lucru'...deci o iubeam enorm de mult...in ultimele luni a tot fost internata pe la spital...sh intr'o zi a murit..verisoara mea(care locuiase cu buni in casa) a sunat'o pe mama sa ii deie vestea...era vreo 12 dp'masa...dar eu cum stateam pe net pana noaptea trz...nu eram trezita...mama cu tata au plecat la buni...knd m'am trezit..nu m'o interesat unde is parintii mei...m'am pus la tv sh ma uitam la un film pe jetix(care acuma de fiekre data cand il vad,imi aduc aminte de moartea bunicii mele) sh am sunat'o pe mama...sh mi'a spus unde ii sh ca lu' buni i s'a facut rau...sh am intrebat'o daca ii mai bine(buni)...atunci mi'a spus ca murise..in momentul acela nu am mai reactionat..am scapat telefonul din mana sh am inceput sa plang sh nu ma mai puteam opri...dar a trecut sh asta Smile...sper ca nu v'am plictisit cu povestea meaSmile...




B'bye!!!bye



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de animerose4u - 29-03-2009, 10:02 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Bubbles - 25-04-2009, 01:46 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Dark~Melody - 02-05-2009, 08:02 PM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de bloody - 11-05-2009, 10:08 PM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Escapist - 17-06-2009, 08:56 PM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de Amaterasu - 28-12-2009, 06:39 AM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:51 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ÃŽn acest moment (2) Utlaning 751 127.488 06-12-2011, 12:24 PM
Ultimul răspuns: Aquaia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)