Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Well... ce opinie aveti?
Destul de bun.
84.62%
22 84.62%
Dragut.
11.54%
3 11.54%
Mda...e ok, cred.
0%
0 0%
Nu mi se pare cine stie ce.
0%
0 0%
Lame >.<
3.85%
1 3.85%
Total 26 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

More than money [yaoi]

#6
Se pare ca de data asta eu voi comenta prima. Deci pana la urma e adevarat ca ultimul va ajunge primul (sau ceva in genul...). Acum despre fic...continuarea e draguta chiar daca am vazut cateva greseli de tastare sunt mici si nu prea importante...oricum banuiesc ca le-ai facut din neatentie. Un "cuplu frumos" parca asa am spus, dar acum nu mai sunt sigura ca asa se va intampla. Parca fiecare se lupta pentru a-i dovedi ceva celuilalt. Ryan devine cam nesuferit, adica dupa ce ca James era tratat de familia lui ca un obiect mai era numit si "om fara inima". Pai si cum ar putea avea inima cand era tratat de toti din jurul lui precum un lucru fara valoare de care se puteau descotorosi oricand?
Sper ca Ryan isi va da seama cum ar trebui sa reactioneze cu el si sa-i arate ca-l iubeste daca asta simte...
Pff..nu ma las pana nu comentez eu tot ce se intampla:)) dar asta nu inseamna ca nu-mi place ficul ba din contra ideile sunt interesante si sunt frumos asezate pe pagina...astept sa citesc nextu' ja ne:-h
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]



Răspunsuri în acest subiect
More than money [yaoi] - de Mitsukai Yoru - 22-01-2009, 04:23 AM
RE: Aparente - de Amy8D - 22-01-2009, 07:53 PM
RE: Aparente - de Apathy - 22-01-2009, 10:36 PM
RE: More than money- yaoi ~[by Candy_Addicted and Mitsukai Yoru]~ - de myuu - 28-01-2009, 12:20 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  MoneY.vS.LoVe +18 Surpriza 6 4.410 19-05-2011, 11:12 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Money vs. Love +18 ellamanu 35 91.535 23-01-2010, 12:56 PM
Ultimul răspuns: Bambilici


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)