Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Wana know my..?

#1
Eh..buna ma numesc Diana,am 14 ani imi plac jocurile de strategie,aventura si actiune.Iubesc animeurile,sunt fana si pe aici pe la mine se observa cest lucru.Desi unora nu le prea comvine,nu comentez nimic cu privire la ei,gusturi diferite.Sunt mereu pedepsita si certata pentru boacanele si traznaiele pe care le fac.Ex:sa sparg geamurile masinilor cu mingea de basket si fotbal sau sa ma iau la trante cu baietii.Invat si am timp pentru toate,distractie si prieteni

#2
Bine ai venit pe forum,Diana >:d<
La partea cu boacanele ne asemanam 9 [mai ales la faza cu trantitul baietilor :ha:]
As vrea sa stiu ce animeuri preferi si daca ai citit vreodata manga.Daca da care,daca nu,de ce? xD Ahh,sa nu uit sa te intreb... ce muzica asculti?[God,sa nu fie manele sau ma arunc de la balcon ;_;]
Pai,stiu ca ai citit regulamentul asa ca mergi si distreaza-te pe forum hug Daca ai vreo intrebare,id-ul meu e la profil.


Ja` xDDD
LOLNOPE

#3
Buna Sugar Girl!
Welcome on Zup .Sper sa te distrezi,sa-ti faci prieteni si desigur,sa razi cat mai mult.
Intrebari pt tn 5
In ce anime ai putea sa te "integrezi"?
Care este personajul tau preferat din toate animeurile vazute?De ce?
Manga citesti?De care?
Well...spor la postat. Mai vorbim pe shout pupic
Ja ne!
[Imagine: da-1.jpg]


Twilight... Would you die for love?


It's on my lips, it's in my dreams.
It's a story told by two.
You say you want to be happy.
I can make your dream come true.


my yaoi fan fic


[Imagine: chibi_1341.gif]
chibi-ul lui Pure Love

Bomboane...multe bomboane pentru Asha :X

#4
Hy Sugar ^^ Etto... Welcome hug ^^ Sper sa te simti bine pe AZ ^^
Intrebari... "? poi...
Care e culoarea ta preferata?
Care este anime-ul tau preferat?
Citesti manga? Daca da, care?
Iti plac animalele? Care? ^^

Etto... No spam, happy posting and have fun ^^ hug Ja`
I'm not insulting you. I'm describing you.

#5
Moama...Te iei la tranta cu baietii?Spargi geamurile de la masini? O_O...Nici eu nu fac asa ceva(exceptie tranetele cu baietii...Toata lumea se enerveaza,nu? :-\ )...Welcome Diana(sau ar trebui sa-ti spun sugar_girl?)...Intrebari...

1.De unde esti?(ori is eo oarba ori n-ai mentionat)
2.Te uiti la Fenomene Stranii?(ce intrebare stupida)
3.Dar la Mesaje de Dincolo?(alta intrebare stupida)
4.Ce alegi intre horror si comedie?(si inca una)
5.Care e jocul tau preferat? 71
[Imagine: Karate.png]

#6
pai..haide sa va raspund la intrebari..
Ce anime..simplu..pai cam asa mai intai pentru Mitzuke
Heero Yuy, Gundam Wing.Xellos Metallium, The Slayer.(Prima data personajul meu preferat,apoi animeul)Mariemaia Khushrenada, Gundam Wing Endless Waltz.Asuka Langley Sohryu, Neon Genesis Evangelion.Kiba, Wolf's Rain.Ling Ling,3x3 eyes.Naruto,Naruto.Kagome,Inuyaha.Hiei,Yu Yu Hakusho.Mugen,Samurai Champloo.Sosuke Sagara,Full Metal Panic? FUMOFFU.Alucard,Hellsing.
Nu manga nu am citit dar am sa incerc.Muzica imi plac de toate dar FARA MANELE !De se gaseste sa aud asa ceva ii sparg:televizorul,casetofonul,etc..in cap(practic nu l-am dat in cap de cat in masina gunoierilor si a trebuit sa-l platim)
Pentru Pure Love se gasesc sus raspunsurile..4:smart::smart::smart:

#7
Well scuze de intarziere Diana dar bine ai venit pe acest forum
Sper sa te distrezi pe aici si sa iti faci cat mai multi prieteni noi ^_^.
Well ce pot spune, sper sa fim prietene,eu sunt Ramona ^^,aici am nick-ul de Lady Anime dar de obicei sunt cunoscuta sub numele de yume,asta pe alte forumuri ^^
Sper sa ne intelegem

Ja

#8
Kido:
A:culoarea mea preferata,pai albastru,negru(rar),roz(rar),verde,rosu si alb.Si majoritatea raspunsurilor se gasesc mai sus..roserose

KurosawaKumiko
A:1.De unde esti?
Romania,Craiova
2.Te uiti la Fenomene Stranii?
Ma simnt cateodata captivata de ele,dar nu sunt obsedata sau ceva de genul asta.Mi se par interesante
3.Dar la Mesaje de Dincolo?
Da,nu am pierdut nici un episod pana in prezent.
4.Ce alegi intre horror si comedie?
Ambele,imi plac.
5.Care e jocul tau preferat?
Nu am preferinte,doar sa cuprina:lupte,stategi,actiune,aventura si mitologii




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)