Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Casatoreste, ignora, ucide.

#71
deidara - marriage 17

Saya - ignor, pt ca n-am de ales

Amane Missa - you are dead! mwhahaha!

#72
Marrige with Tobi
Killing Diva (wtf)
ignore Dark (I don't know him)

Next: Yuri (KS) Yuki (Gravy) Yusuke (YYH)

#73
deidara - marriage 17
Saya - ignor persoana pt ca nu am alta optiune *i don't wanna kill her*
Amane Misa - you are dead,finally!!! mwhaha!!

next:Sora (Kaleido Star), George (Paradise Kiss), Ai Enma (Hell Girl)
Good luck! ^^'

edit: sorry pt post dublu, mi s-a blocat pc-ul...va rog stergeti post-ul...

#74
Ati raspuns simultan la aceasi intrebare....?!?!?
Si eu la ceare raspund? Raspund la amandoua?21

Next: Yuri (KS) Yuki (Gravy) Yusuke (YYH)
-MA casatoaresc cu Yusuke :X:X:X:X Imi place Yuki dar imi place de 100 de ori mult Yusuke:love:
- Ignore Yuri ...n-am nici o treaba cu el 106
-Il ucid pe Yuki :evil: muhahahaha, i really like him dar n-a mai ramas nimeni21 (niste minti bolnave,foarte bolnave ar considera asta un gest romantic si l-ar omora din dragoste 21 parca astfel de personaje pot fi gasite in america ,a si in capitala Japoniei din cate am auzit21 )

next:Sora (Kaleido Star), George (Paradise Kiss), Ai Enma (Hell Girl)
Iti dai seama ca n-am de ales decat sa ma casatoresc cu George -_-' E singurul personaj masculin din lista ta.....Nu suport sa fiu obligata sa fac ceva ce nu vreau21 Ma voi casatori cu Sora pt ca nu as vrea s-o omor2124Stiu,cam zuzu24 O omor pe Ai pentru ca imi pare rau pt ea,nu mi se pare ca e fericita si o eternitate nefericita..... si il ignor pe George pt ca stiu ca in anime ,asta l-ar deranja 21

Next: Naruto (naruto), Light (Death Note) , Hagi (Blood+-fiti blandde/zi cu el)
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]

#75
Naruto4ead oricum pana la urma moare 106
Light:Marriage nu am de ales e un pampalau ar e un pampalau dragut
Hagi : nu te stiu ma!65 pasa il ignor ...pt ca nu am vizionat Blood + si nici nu o voi face prea curand

Next L(death note) Ikuto (Shugo chara) Zero (vampire knight)
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#76
L : uh.. marriage.. adica pana la urma dulciuri pe gratis toata viata ...:X ..
Ikuto : dead pentru ca asa am yo chef 21 [nici macar nu il stiu 65]
Zero : ignore.. sorry i don't know him -_-'..

next: Mello [death note], Lucy [elfed lied], Hiei [yu yu hakusho]..

#77
ma casatoresc cu hiei21...sper ca nu ma omoara-imi place aspectul :X
o ignor pe lucy -nu ma nik cu u21
si il omor pe mello..-ma enerveaza aspectul si atitudinea
next: Ino(Naruto), Yuuki(Vampire Knight), si Kaname(Vk)
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#78
hmm...casatorie -Yuuki
ignor pe -Kaname
si ...o omor pe Ino1919


Kiba(naruto) ,George (paradisse Kiss) , Leon (kaleido Star )

#79
Kiba(naruto) ,George (paradisse Kiss) , Leon (kaleido Star )

Ai ales unele din cele mai super şi interesante personaje din câte pot exista. FUX !!
So, let me see. :]

Îl voi lua în casatorie pe George, din Paradisse Kiss. Tipul are personalitate şi arată super, who doesn't like him anyway? Chiar îmi place de el, ochii şi parul, în special personalitatea şi aerul sau fitos, când zic asta chiar vorbesc serios. Îmi place de George, so come here you little .... Ninno's gonna marry you [ yeah, sure 78 ].

Îl voi ignora pe Leon din Kaleido Star, şi când mă gândesc că nu am nimic cu el. But , anyway, dacă nu am nimic cu el, asta înseamnă că îl pot ingora foarte uşor. Mda, cam aşa :] Presupun, dar pacat de frumusetea lui [ He' s hot ] so then, sorry but I am gona ingore you for a while :].

Îl voi ucide, cu o mare parere de rau, pe Kibuuuu din Naruto [ enfin, Kiba ]. Nu am nimic cu el, chiar îmi place de el, dar cineva trebuie să moară la acest joc şi se pare că el a fost ales pentru această... ocazie. Sorry for this sweety cake, but you know that you can't live for eternity, better to be killed by me :] and not by a real non anime jerk :].

Next :
Orochimaru [ Naruto ], Ciel Phantomhive [ Kuroshitsuji ] , Sora Naegino [ Kaleido Star ]

#80
Deci...:
Pe Orochimaru il iau in casatorie. 8 Doar e personajul meu preferat de la Naruto. xP Stiu ca e putin cam mare ptr varsta mea [eu 15 ani .. el 50 si... XP], dar nu vreau sa-l omor nicidecum, si nici nu-l ignor. Imi place la el ca e puternic si destul de destept. ;]
Pe Ciel Phantomhive il ignor... ptr ca nu cunosc personajul :p si nu vreau sa fiu rea cu el din prima.. mai ales daca nu cunosc..
Pe Sora Naegino o omor. De ce? Ea a mai ramas si nu am mai avut ce sa-i fac, asa ca moartea o asteapta xP. Asta este..se mai intampla 21

Mello (Death Note), Sonia (Blood +), Akamaru (Naruto)
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)