Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Viata dubla [+16]

#18
In primul rand imi cer iertare ca nu am mai postat,insa am avut calculatorul la reparat.
Wow...trei capitole superbe,as spune.Ma intriga faptul ca Antoine,nu a reactionat la ceea ce a spus Alex(la cinema).Adica orice baiat intreg la minte s-ar supara.DEsi faza asta mi s-a parut cam exagerata,dar mi-a placut.
I spus ca Bogdan si-a batut joc de Alexandra,in ce mod?Eu ma duc cu gandul undeva,dar poate gresesc,deci trebuia sa precizezi.

"I-am promis? Nu-mi aduc aminte, dar nu-mi displace ideea de a vizita Franta alaturi de baiatul visurilor mele."Daca tot spui ca nu-si aduce aminte de promisiune,cum se face ca apoi stie de Franta,cand baiatul nu i-a dat o explicatie,deci fi mai atenta la delatii,deoarece ajungi sa te contrazici singura.
Oricum,mi se pare stupid,adica pleaca asa in Franta,nu anunta un parinte,sa stie si el.Poate mama ei o da disparuta,nu se stie.Deci si chestia asta ma deranjeaza.
Au facut cam multe lucruri pentru o zi,totusi in celelate zile ce o sa mai faca?
Ma gandeam ca o sa se ajunga si la parti mai intime,si sunt deacord cu decizia luata de ea.
Oricuym,pana la urma trebuie sa se decida,chiar daca duce o viata dulba,s-ar putea incurca(ca la cinema),iar faza cu Bogdan...asta ar putea transforma viata dubla,in una tripla.(si totusi,este aproape imposibil sa iubestio adevarat 3 persioane in acelasi timp).
Per total a fost ok,astept continuarea.
[Imagine: c2a0c0530aa349b5ea812cc0f25d1c261282427224_full.png]
Tnx nibbles:X
[Imagine: ss-sig.png]
[Imagine: ss34ef-sig.png]
In the deep darkness the only light is you.
I am lost in my dark memories and in my foolish illusions.
In my dark world full of suffering and tears you are my way to happiness.



Răspunsuri în acest subiect
Viata dubla [+16] - de L'pti.chat - 06-01-2009, 08:58 PM
RE: Viata dubla [ posibil +16 ani ] [ original ] - de Sadic_Soul - 07-02-2009, 09:10 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Viata Dubla L'pti.chat 20 13.503 20-03-2011, 03:09 AM
Ultimul răspuns: ~*Fallen* ~* Angel*~


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)