Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Perechea preferata ?
Dominik x Karl
50.00%
1 50.00%
Dominik x Alexei
0%
0 0%
Andon x Kevin
50.00%
1 50.00%
Total 2 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Dragostea incepe la liceu [Yaoi]

#3
Capitolul trei ~

Ajunsi in clasa, aproape am fost omorati de colegii din grupul nostru care nu voiau decat sa-mi ia mancarea din mana, ignorand complet elevul nou sau supararea vizibila a lui Karl. Toti erau prea ocupati sa-si potoleasca foamea si nu-i puteam condamna. Am pus pungile pe banca si i-am lasat pe toti sa se serverasca, luand si eu un sandwich si oferinduilu-i noului coleg, care l-a primit bucuros, aproape nevrand sa-mi dea drumul la mana. Oi fi eu pe jumatate rus, dar e clar ca cei din Ucraina sunt putin mai ciudati. Vazand asta, Karl a inceput sa maraie si sa se imbufne si mai tare., stand rezemat de marginea bancii lui Kevin. Oare ce o fi cu el? Cateodata nu il inteleg deloc, iar altadata suntem ca doua suflete gemene ce se sincronizeaza perfect. Noi doi suntem precum picaturile de ploaie. Venim din acelasi loc, cu acelasi scop, dar cadem in parti diferite. I-am lasat pe Kevin si pe Andon cu Alexei, care se uitau unii la altii confuzi, intrebandu-se cum o sa comunice, iar eu m-am dus langa brunet, luandu-l in brate si facandu-l sa tresara. A ofat usor, in timp ce eu mi-am incolacit mainile dupa talia lui descoperita de tricourile scurte pe care le purta, lasand la iveala un abdomen frumos conturat, incat si fetele erau invidioase pe infatisarea lui de print. Mi-am lasat usor capul pe umarului lui, asteptand un protest ce insa nu a venit, si am luat o muscatura din pizza ce o avea in mana, observand cat sos delicios ii se scurge pe degete. Nu am putut sa rezist tentatiei, asa ca i-am luat mana intr-a mea sa o curat de sos, luand in gura fiecare deget in parte, iar el a tresarit suprins.
- Ce faci? Aveam servetele in ghiozdan...spune el, rosind ca racul, insa eu am ignorat, concentrandu-ma numai pe gustul placut al sosului dulce-acrisor combinat cu crema lui de maini cu aroma de citrice si vanilie. E afrodisiac... Dupa ce am terminat, i-am dat drumul la mana, observand in sfarsit cat de dulce era atunci cand rosea. Poate ar trebui sa fac asta mai des, imi sopteam in gand, neluandu-mi ochii de la el.
- Mai esti suparat pe mine? Il intreb, iar el da din cap dezaprobator si se urca cu fundul pe banca, moment de care eu am profitat, bagandu-ma la el intre picioare, ignorand faptul ca eram in clasa. Desi, toti ceilalti erau captivati de prezenta ucraineanului si nu ne-ar fi bagat in seama nici daca am fi stat goi. As fi vrut sa ma las peste el, insa am simtit o mana prizandu-ma de umar. Am intors capul, vazandu-l pe Kevin care ma privea ciudat, vrand sa-mi spuna ceva, dar Karl a intervenit repede, nedandu-i timp sa deschida gura.
- Dominik o sa stea cu mine ora asta, spune el, facandu-i cu mana geamanului sau si trimitandu-l la plimbare, iar el a plecat mormaind niste injuraturi la adresa mea.

Dupa scurt timp, a intrat profesorul pe usa, facandu-i pe toti din clasa sa se aseze la locurile lor, instaurand linistea in incaperea slab luminata si vopsita in culori pale, cu peretii putin crapti pe alocuri. Eu m-am asezat in locul lui Kevin, iar brunetul in locul lui obisnuit, lasandu-ne amandoi capul pe suprafata rece din lemn, privindu-ne pe furis si ignorand tot ce spunea batranul ticnit cu servieta britanica din 1987. Sper ca ora asta sa treaca repede, imi sopteam in gand, tragand cu ochiul la cuvintele scrise pe tabla veche care abia se tinea pe picioare. Scoala asta are nevoie de modificari, dar profesorii sunt Hitlerii erei vechi care incearca sa omoare modernismul.

- Porumbeii din ultima banca, striga profesorul, iar eu si Karl ne uitam in jur, dezorientati precum puii care s-au pierdut de mama si nu stiu unde sa o caute. Acum ce am mai facut? Ma intrebam.
- Mergeti la femeia de serviciu si spuneti-i ca trebuie sa vina aici sa curete mizeria, zise el, iar noi il priveam confuzi.
- Care mizerie? Intreaba Karl.
- Cea provocata de colegii tai, domnisorule. Sau tu nu ai vazut cand fratele tau si colegul lui au varsat o intreaga sticla cu apa pe jos? Intreaba profesorul, de-a dreptul iritat. Inca n-ati plecat? Striga el. Ne-am ridicat repede si am luat-o la fuga spre usa, aproape alunecand ca la patinoar, incercand sa iesim afara fara sa luam podeaua in brate, inainte ca batranul sa scoata vreun topor din servieta si sa ne transforme in tinte de darts.
Pe hol era o liniste mormantala, nu tu elevi sau profesori, iar noi fiind boboci nu aveam idee pe unde ar trebui sa o luam si unde am putea gasi o femeie de serviciu. In ritmul asta, apa o sa intre in parchet.
- Hei...Esti suparat din cauza elevului cel nou? Il intreb pe brunet, insa el nu raspunde, privind inainte si grabind pasul, luand-o pe colt pe langa toalete. Am oftat, prinzandu-l de mana si azvarlindu-l pe usa, iar apoi intr-o cabina goala de culoare alba, pe care am incuiat-o. Am lasat jos capacul toaletei, asezandu-ma pe el si l-am prins pe Karl de mana, tragandu-l peste mine, in cea mai perfecta pozitie. Cu picioarele de o parte si de a alta, lipindu-l cu totul de mine.
- Ce te-a apucat si da-mi drumul, se revolta el.
- Shh, o sa ne auda cineva, ii soptesc, prinzandu-l de ceafa si unindu-mi buzele cu ale lui intr-un sarut lacom, salbatic si plin de dorinta. Nu credeam ca o sa fac asta vreodata cu un baiat, tinand cont ca nici cu fetele nu am prea multa experienta, insa el ma atrage ca un magnet si nu ma pot departa nici daca as vrea. Il plac inca din clasa a sasea, dar n-am avut niciodata curaj sa-i spun. Si-a incolacit mainile in jurul gatului meu, gemand adanc in sarut si mangaindu-mi pielea gatului cu unghile lui micute si feminine. Buzele noastre frematau de dorinta, lingandu-se si sugandu-se reciproc, impartasind dulceata fiecaruia sub forma de saliva. El si-a lasat toata greutatea corpului pe zona mea sensibila, facandu-ma sa gem puternic in gura lui, iar eu mi-am coborat mainile pe talie, apoi mai jos spre fese, strangand de ele, moment in care el m-a muscat de buza inferioara, departandu-ne usor si gafaind, in goana dupa oxigen.
- Asta a fost o amenintare? Il intreb soptit, frecandu-mi nasul de al lui intr-un mod romantic, necaracteristic mie.
- Se poate spune si asa. Acum hai sa ne intoarcem, zise el.
- Si profului ticnit ce o sa-i spunem? Il intreb.
- Ca scoala e bantuita si nu avem femei de serviciu, replica el, depunandu-mi un sarut pe gat, iar eu am ramas suprins, nestiind ce ar trebui sa fac. Tu esti pentru mine precum un trandafir salbatic. Cand ma astept mai putin, ma strapungi cu ai tai spini, dar durerea provocata ma transforma intr-un masochist.
[Imagine: tumblr_lxg6bliYGm1qej54bo1_500.gif]

Stalk me, bite me and kill me with your love ~



Răspunsuri în acest subiect
RE: Dragostea incepe la liceu [Yaoi] - de Kira's Scarlet - 24-02-2016, 12:42 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)