Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Activitatea pe animezup....

#7
@cartof si eu inteleg perfect de ce nu mai intra lumea pe forumuri. Internet-socializarea e oarecum pierdere de vreme daca nu este dublata de gasirea unor amici care au niste interese comune. Eram totusi uimit ca lumea se plange ca bate vantu' si totusi... nu e aici. Daca vrei activitate si la nivel mic trebuie sa activezi. Asa fiecare lasa pe ceilalti... evident ca nu va fi activitate. Si dap, consumul de tv o sa sufere modificari drastice in curand. Noile generatii or sa prefere internet-tv-ul si nu cablul (desi am observat urmatorul fenomen: vlogger care au succes (cat or fi ei de jenanti) au patrus la televiziunile clasice). Acum una e sa vezi serialul ruland si alta e sa pui muzica pe youtube, sa minimalizezi browserul jucandu-te. Una e un MEME - care mizeaza pe gluma - si alta anime-ul in sine. Pot sa pun un personaj dragut care sa se simta rusinat de cat de penibil e un politician. Cumva nu are nicio legatura cu anime-ul in sine. Ci cu dragalasenia personajul. Si cel care vede sa nu se intrebe despre ce e vorba, fiindca n-are de ce.

@MajinCloud - dap, 3-5 euroi pe luna nu e o avere. Da' poti sa-i folosesti sa-ti iei ciocolata. LOL. Da s-a mutat multa lume pe FB. Desi eu prefer site-urile mai independente. Fara naivitati insa. FB daca nu esti cuminte si te raporteaza cineva te poate exclude si pierzi cam tot ce ai incarcat acolo. Si ma seaca ideea coorporatiei. Desi... e cam greu sa ramai in urma. Ziceam de download din cauza obisnuintei. Avem pana asta iarna o rasnita pe care mi-era imposibil sa vad ceva la nivel decent online. Fiindca se intrerupea in continuu si deci mai bine descarcam si vedeam filmul in player. Acum... da. Merge si asa. Desi unele seriale prefer sa le pastrez. Deci torrentele raman la putere. Mai ales ca daca sunt raportate site-urile unde se incarca ilegal continut protejat de drepturi de autor sunt sterse materiale pretioase.
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071



Răspunsuri în acest subiect
Activitatea pe animezup.... - de Ryuu - 21-08-2015, 12:15 PM
RE: Activitatea pe animezup.... - de TLDR - 21-08-2015, 12:49 PM
RE: Activitatea pe animezup.... - de MajinCloud - 21-08-2015, 05:05 PM
RE: Activitatea pe animezup.... - de TLDR - 22-08-2015, 05:24 PM
RE: Activitatea pe animezup.... - de cartof - 22-08-2015, 06:38 PM
RE: Activitatea pe animezup.... - de MajinCloud - 22-08-2015, 10:01 PM
RE: Activitatea pe animezup.... - de TLDR - 23-08-2015, 01:19 PM
RE: Activitatea pe animezup.... - de Azazel - 27-08-2015, 09:35 PM
RE: Activitatea pe animezup.... - de TLDR - 29-08-2015, 10:13 AM
RE: Activitatea pe animezup.... - de cartof - 29-08-2015, 04:49 PM
RE: Activitatea pe animezup.... - de TLDR - 31-08-2015, 10:26 PM
RE: Activitatea pe animezup.... - de cartof - 31-08-2015, 11:12 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)