Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hei ya!

#1
Hei ya ! Sunt noua pe aici deci buna,ce faceti,cine sunteti? *glumesc,glumesc* .No ma numesc Estera ,am 3 constiinte : Koko,Foxy si Terri .Anime preferat: No Game No life *inafara de cele cunoscute gen Fairy Tail ; OP ; Naruto/NS ; KnB ;* .Iubesc anime-urile cu mister,comedie,actiune si romantism *dar nu mult* .Iubitoare de yaoi *no da hai cu palmface-urile* .Ascult rock si kpop.Mai nebuna de felul meu .Sper sa ne intelegem !

#2
Bine ai venit pe Animezup, EsteraKoko!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salutareeeeee si bine ai venit prin zona noastra, iti uram o sedere placuta alaturi de noi hug
Ce trupe rock/kpop asculti? :3
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#4
Huaaaa~ inca o fujoshi >_< deja te ador.... *baietii de aici sunt obisnuiti cu yaoi, deci poti sa spui cele mai yaoiste chestii, sunt perfect dresati*

Bun veniiiiit pe zup! Eu sunt Ingeras 4
1.Iti place ciocolata?
2.Care anime yaoi ti-a placut cel mai mult?
3.Cum ai descoperit animezup? 4

Si cam atat, restul pe parcurs. Mna, cam asta-i rutina la noi pe aici~ 21)

*hugs*
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#5
@ohaio_angel te induce in eroare, eu personal nu sunt deloc "dresat" la yaoi, sunt genul care rupe lantul si te musca cand simt iz de BL, asa ca daca vad astfel de manifestari in alte sectiuni decat cele corespunzatoare, risit avertizare, iar daca incerci sa ma sfidezi, risti ban XD. In rest fii libera sa faci ce vrei pe aici, noi ne bucuram sa te cunoastem si sa te avem printre noi ^^.

P.S. Imi plac persoanele nebune, do your best.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#6
Heya there xD
Ma bucur sa vad un fan atat de iubitor si plin de energie. No worries, I'm sure we will get along just fine, some of us are crazy too *not me* but some of us. Also I like to believe that this is a judgment free zone so if you like yaoi, that's just fine. Te astept sa dai un tur al site-ului si sa iti dai cu parerea despre seriile care te-au prins, yaoi sau nu. In rest, bine ai venit si sper sa ramai aici forever. J/k...not.
Intrebari, ai un personaj preferat din toate seriile anime vizionate? Si daca da, care e acela?
See you around xD!
Bye bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#7
Yeeeeey prospaturi!!!

Hi miau miau sedere placuta si ai grija la adierea linistii...














Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)