Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello!!!

#1
Buna tuturor! Numele meu este Ana-Maria,am 13 ani si sunt fan anime de aproximativ 2 ani XD Nici nu imi vine sa cred ca acum atat de putin timp habar nu aveam ce este acela un anime Crazy-monkey-emoticon-007 Totul a inceput cand am descoperit anime-ul Fullmetal Alchemist pe un program TV numit Animax.Fara sa imi dau seama,am inceput sa il urmaresc in fiecare seara cu sufletul la gura pana cand am descoperit ca vreau sa vizionez si alte anime-uri, nu numai pe acela.In prezent pot spune ca am vazut ceva anime-uri,dar nu destule,evident.La momentul de fata anime-ul meu preferat este Akatsuki no Yona,desi toate anime-urile pe care le-am vazut pana acum au ceva special ce ma va ajuta mereu sa mi le amintesc.
Categoriile mele preferate de anime sunt in general Action/Fantasy/Comedy/Romance
/Shoujo dar sunt dispusa sa ma uit la orice imi atrage atentia in mod deosebit.Sper sa ma pot intelege de minune cu toti cei de pe acest forum si sa ne putem impartasi pasiunea pentru anime ! Crazy-monkey-emoticon-136

#2
Bine ai venit pe Animezup, Anna2002!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya there xD
Ah, Animax! Programul asta a fost si pentru mine locul unde am descoperit aceasta arta. De fapt le-am descoperit mai devreme dar pe atunci, la 9-10 ani nu stiam ce sunt. Mama, mama ce de amintiri. But enough, bine ai venit! Nu iti fa griji daca ai senzatia ca nu ai vizionat prea multe serii, ai timp la dispozitie, cel putin acum, inainte sa te loveasca responsabilitatile. FullMetal Alchemist e absolut genial, una dintre seriile mele preferate, desi imi place Brotherhood mai mult decat prima serie. Sper sa te simti bine pe site!
Read you around xD!
Bye bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Salutare !!! nu te panica pare ca forumul e fantomatic. Dar nu s eu de vina ca majoritatea au murit misterios.

Asa ca bine ai venit cu intarziere.


Crazy-monkey-emoticon-081




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)