Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Naruto la Cinema

#5
Ideea in sine este una destul de ambitioasa. So congrats on aiming high, I suppose 4
Totusi, in alta ordine de idei, trebuie sa iei in considerare faptul ca in tara, animeurile si mangaurile sunt, mai mult sau mai putin, ceva de nisa. Cea mai mare parte din publicul mergator la cinema ma indoiesc ca ar da banii pe Naruto, mai ales avand in vedere (cum zicea si Majin mai sus) ce alte filme urmeaza sa apara anul asta (srsly, Avengers 2, Jurassic World si Star Wars episode 7 care sunt deja super anticipate, plus multe altele de care nu imi pasa atat de mult). Also, multi romani nu cred ca baga in seama animatiile suficient de mult in seama incat sa poti sa aduni destula lume in afara de un numar aleatoriu de fani anime.
Da, probabil ca o sa fie multi fani anime care ar da bani sa il vada la cinema, but in the grander scheme, nu prezinta o baza financiara destul de mare cat sa compenseze riscul; in cel mai bun caz, ma gandesc ca poate ar fi de acord sa difuzeze o singura data filmul, dupa care gata. Si foarte posibil la un pret mai mare decat un bilet de film normal.
In orice caz, sunt curios unde merge treaba asta, si daca iese ceva, si n-am alta treaba, I might consider paying for this, because why not. Multa bafta 4



Răspunsuri în acest subiect
Naruto la Cinema - de Alex.Ada9 - 11-03-2015, 10:04 PM
RE: Naruto la Cinema - de MajinCloud - 12-03-2015, 10:28 PM
RE: Naruto la Cinema - de Alex.Ada9 - 22-03-2015, 08:43 AM
RE: Naruto la Cinema - de MajinCloud - 22-03-2015, 09:44 PM
RE: Naruto la Cinema - de Soda - 23-03-2015, 10:01 AM
RE: Naruto la Cinema - de Ozymandias - 23-03-2015, 02:31 PM
RE: Naruto la Cinema - de Romania - 23-03-2015, 06:16 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)