Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna

#8
For Sushi: Sushi, sa inteleg ca esti fata si numele viitorului tau copil v-a fi unul inspirit din anime? Multumesc frumos de urare si sper sa apuc sa postez si eu cate ceva pe aici.
For Angel [Ingeras]: Bine te-am gasit. Am observant ca sunt o gramada si unele chiar foarte amuzante.
Anime-ul meu preferat.. hmm. Naruto si Gravitation. In caz ca te intrebi de ce, Naruto imi place pentru personajul principal Naruto, care sincer, sunt invidious pentru caracterul lui, sa aiba atata ambitie chiar daca era batjocorit sis a ajunga preferatul tuturor, iar Gravitation nu neaparat pentru iubirea dintre cei doi; mai mult pentru stare ape care mi-o da. Smile
Cat despre muzica, nu am un gen preferat. Ascult diverse. Parintii mei de mic m-au invatat cu o gramada de genuri asa ca aproape orice imi pui imi place. In schimb nu imi plac manelele deloc. Scuze pentru cei carora le plac dar mi se par nasoale. Mai mult o copie proasta a melodiilor arabe. Alea imi plac dar cum am zis manelele mai ales alea de jale mi se par o copie ieftina XD.
Hahaha.. Animal de companie??? Am unul. De fapt mai multi. Acasa la parinti am 2 pisici si un catel care stau prin curte iar la bloc unde m-am mutat am un porcusor de Guineea 24).
La 5, chiar nu stiu cum sa raspund avand in vedere ca nu e o intrebare. Merci frumos pentru ideei Smile.
Daca vrei poti sa mai pui intrebari, nu ma sperii asa usor 24.
For Jori-kun: Hahaha ...intradevar. Intrebari deosebite. Nu ma asteptam si la genul asta de intrebari. Pai sa raspund:
Culoarea mea preferata si de ce? Albastrul si albul. Am 2 sunt mai deosebit, hahaha [glumesc]. Pentru ca am ochii albastrii, e culoarea cerului si apei [daca te gandesti la mare/ocean] si pentru ca e o culoare calma care te relaxeaza, iar albul pentru ca din punctual meu de vedere e o culoare la fel de calma care ma duce cu gandul la zapada sau puritate.
La a 2-a intrebare e mai complicat pentru ca nu prea imi plac legumele. Dar sa spunem ca o ceapa as fi. E si sanatoasa dar te si ustura ochii, ca si mine as putea sa spun 24. Fac si bine dar si rau omului.
Hmm.. Daca as fi o creatura. Cred ca as alege vampir.
Nu am un gen de ficuri sau manga preferat. Citesc orice atata timp cat nu e ceva legat de istorie 24. Merci frumos de urare si in caz nu stiai sunt baiat nu fata. So, I'm a bro. Nu am degand sa imi schimb sexul pentru nimic in lume 24.

Multumesc tuturor de urari si scuze ca am venit cu un raspuns asa greu.



Răspunsuri în acest subiect
Buna - de YukiShiro - 01-02-2015, 10:31 PM
RE: Buna - de DeDal N. - 01-02-2015, 11:30 PM
RE: Buna - de YukiShiro - 02-02-2015, 01:20 AM
RE: Buna - de Sushiiushii - 08-02-2015, 07:13 PM
RE: Buna - de ohaio_angel - 16-02-2015, 02:35 PM
RE: Buna - de Nero19 - 02-03-2015, 05:16 PM
RE: Buna - de YukiShiro - 08-03-2015, 10:59 PM
RE: Buna - de ohaio_angel - 09-03-2015, 12:59 PM
RE: Buna - de YukiShiro - 13-03-2015, 01:04 AM
RE: Buna - de ohaio_angel - 17-03-2015, 09:59 PM
RE: Buna - de YukiShiro - 18-03-2015, 12:26 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)