Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

News monden anime zup

#11
Animezup mai traieste cineva pe aici? Daca da lasato comment ca deja incep sa ma ingrijorez de soarta voastra 2

Si acum voi da legatura urmatorului user...
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#12
Legatura preluata cu succes, Jorji-kun. Din pacate,pustiul si uitarea incep usor,usor sa se aseze pe Zupul nostru dragCrazy-monkey-emoticon-085! Singura noastra speranta a ramas agata de aripile Pinguinului-admin!
Oare se va scutura cu nepasare sau ne va strange ocrotitor la pieptul lui?!?!
Oh~suspansul ma omoara!!!Crazy-monkey-emoticon-198


P.S. Alte barfe astept si de la voi. Predau si eu legatura urmatorului user...
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...

#13
Se pare ca uneori revenim la viata si dupa o perioada o lasam iar mai moale. Ah, vom trece peste aceste necazuri si vom reveni cu forte noi si proaspete, mereu si mereu. Pana atunci, le urez bun-venit noilor useri si ii indemn sa isi faca topic la Nou Veniti. Also, nu parasiti incinta. In cazul in care nu ati fost informati inca, veti fi acum. Apar serii noi cat de curand si trebuie sa le ducem in centrul atentiei. Si ca tot am ajuns la serii noi, @yzyy nu stiu daca ai bagat de seama dar vom avea un sezon nou din seria pe care o ai tu la usertitle. Guys, let's come together, cum spunea raposatul M.J.
Ah, dau legatura urmatorului user.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#14
Yuhuuuuuu!! In sfarsit!! Stiam,DeDal ^_^ si abia astept sa o vadCrazy-monkey-emoticon-136Crazy-monkey-emoticon-136Crazy-monkey-emoticon-136
Hmmm,in alta ordine de idei.....nu sunt chiar atat de sigura ca vom trece de perioadata asta. Stiu ca Zupul a mai avut zile negre,dar acum constat ca....Crazy-monkey-emoticon-085 nu,nu....nu vreau sa zic!!!! Crazy-monkey-emoticon-085
Draga mea DeDal iti predau legatura. Esti singura care mentine speranta aici!Crazy-monkey-emoticon-138
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...

#15
IT BUUUURNNNSSSS!!!!!!!!! IT BUUUUURRRRNNSSSSS UUUUSSSSSS!!!!! GOLLUM. GOLLUM.
@yzyy
Eu sunt sigura ca vom reveni. Well, cat timp ne dam interesul. Mai sunt persoane ce intra pe site si o gramada de fani ce inca vizioneaza aceasta arta si dupa spusele lor, nu au de gand sa se lase. Well, daca nu doresc sa comenteze aceste serii pe aici, nu stiu ce altceva putem sa facem decat sa speram. Sasuke
Btw, saptamana viitoare o sa fim afundati in serii noi. Like, WOW!
Ah, dau legatura urmatorului user. Sasuke
[Imagine: ak8THBQ.png]


#16
Crazy-monkey-emoticon-029 Aka tot mie!! *indepartand panzele de paianjen*
Asaaaa....so....sa facem un rezumat rapid:
nimeni nu mai vrea sa stie de forumul nostru pe motiv ca nu mai e la moda,moderatorul nostru drag si scump e trist si suparat(aka Ro-chan ^^),adminul nostru a plecat catre tarmuri mai friguroase(spre neamurile lui imbracate in frac),fostul nostru admin nu vine la Otaku( 20 ) iar Pedodreams vrea sa plece intr-o lunga calatorie,nu se stie pe ce coclauri, Yondaime ne-a parasit, Andy-kama-sama nu a vrut sa dea cu ochii de supusii lui la Otaku iar Deadpool ma uraste sau nu ma suporta( nu stiu sigur care din ele,de fapt nici nu stiu ce-am facut T__T) iar bietul nostru Iepuras s-a dat la fund,de nu-l mai gaseste nimeni.
Cam astea ar fi ultimele barfe despre membrii zupului... T___T
Si ma opresc aici,ca am recitit ce-am scris si m-a busit plansu...x.x
Cand ma opresc din bazait,revin cu date proaspete Crazy-monkey-emoticon-085 Crazy-monkey-emoticon-081 Crazy-monkey-emoticon-184
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...

#17
Bun??

#18
Oh, ce lume plina de tristeturi :'(
Am putea spune chiar ca asupra zupului s-au naspustit blesteme puternice, caci forumul isi pierde din vlaga pe zi ce trece, iar userii activi au incetat sa mai existe de mult(cu exceptia lui Izzy si a lui De Dal, desigur).
Oare cum am putut, noi, userii, viata zupului, sa lasam flacara forumului sa se stinga?
Oare ce-am putea face sa reparam greselile trecutului?

*** Aflati in episodul urmator ***

#19
Nu putem repara greselile trecutului, putem sa nu mai facem greseli in viitor. E greu, true, dar nu imposibil, asa cum nu e posibil sa nu facem nici o greseala. Depinde cat de mari sunt. Dar aici deja intram in filosofii.
Dau legatura urmatorului user xD.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#20
Multumesc @DeDal N. Crazy-monkey-emoticon-175

N-am idee ce sa scriu 22
Asteptam cu nerabdare noua platforma.
Imi este dor de vechiul chat~ dar nu mai mult decat de cei care au incetat sa mai posteze pe aici, insa inca suntem T^T yep, uni dintre noi nu au plecat. Ingeras e happy~ Crazy-monkey-emoticon-108

Afara e frumos sau era.. he he he .. Un moment bun sa incep un nou anime, doar ca inca n-am idee care. A gata, revad Yu Yu Hakusho , chiar daca ar fi pentru a zecea oara cand ma uit .

Prinde mingea urmatorule user.

Sa aveti o seara placuta ^_^
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)