Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

News monden anime zup

#1
Hey guys am creat acest topic pentru a va tine la curent cu ultimele mondenitati, barfe , povesti amoroase, scandaluri de pe Anime zup

Si primul subiect este Nith este sau nu este gras
In ultimul timp au aparut zvonuri precum xa nith ar fi puti grasut...insa acesta dezminte cu invelsunare barfele
yzyy
2:35 AM
nith nu=i gras!!!!! Prin aceste afirmati...totusi in ciuda zvonurulor aparute trebuie sa il credem , ca daca nu adevarul tot va iesi odata la suprafata. Deja avem paparazi pe teren care se ocupa de asta...revenim cu informati.
Si nu putem incheia inainte de a zice. Dead, Andy bafta in sesiune...si mai puneti mana pe carte.

Pana data viitoare numai bine ai nu uitati paparazzi nostri sunt cu ochii pe voi:crazy-monkey-emoticon-189:
[Posturi unite]
SOC SOC SOC!
SENZATIONAL!!!!
Doamnelori si domnilor dragi otaku stire de ultima secunda....paparazzi nostri au gasit niste dovezi incriminatori
Poza de mai jos este marturia unei lungi conspirati se pare ca Nith al nostru e defapt o fata sau cel putin a fost...dar de ce isi ascunde adevarata identitate ? Oare e spion sau poate se ascunde de ceva.

.cine stie? Dar noi vom afla adevarul.
Revenim mai tarziu cu declarati ale prietenilor.

#2
In alta ordine de idei, unul dintre cei mai respectati si sexy useri de pe acest forum, @Ulquiorra, organizeaza miercuri ora 16 in parcul Herastrau din Bucuresti o intalnire Animezup. Momentan si-au anuntat participarea 8 persoane, prin urmare asteptam ca acest meeting sa fie un real succes. Speram sa nu ploua si vremea sa tina cu noi. O sa va tinem la curent cu noile evenimente si cu reactiile de pe urma intalnirii. Pentru mai multe detalii in legatura cu acest eveniment sau pentru inscriei, va rugam contactati-l pe @Ulquiorra printr-un PM, cu totii sunteti bineveniti.

Userul @yuukisama a cazut de acord sa se intalneasca cu @Ulquiorra pentru a se cunoaste mai bine dupa ce acesta din urma i-a facut o propunere de nerefuzat. Momentan nu cunoastem mai multe detalii, o sa revenim cand o sa le avem.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#3
Buna ziua internatiune

Dat find faptul ca suntem inconjurati de "bunaciuni" pe aici deci de ce nu are Anime zup un top sau mai bine zis un concurs de popularitate? Asta nu am de unde sa stiu... @Syryus de ce nu avem?
Asa ca din acest moment astept propunerile voastre pentru locurile mult ravnite....voi alcatui apoi un top 5 si la final veti vota castigatori.....mult noroc si sa vedem cine o sa fie urmatori king and queen popularitate de pe Anime zup. Succes tuturor

#4
Stirile de la ora 23:34 tarziu de pe zup . Buna ziua stimati telespectatori in urma cu cateva zile in parcul herastrau sa desfasurat un fenomen de mare amploare avand ca protagonist un student in cadrul facultatii de "Viitori cercetatori americani si Britanici " a facut un experiment promitator acesta avand ca si cauza starpirea hemoroizilor , studentul a facut bineinteles acest experiment pe muzica "muzica ma incurajeaza " spune tanarul student.
In videoul de mai jos veti vedea cum a decurs experimentul.



De fericire ca experimentul a fost un succes tanarul s-a dus sa bea pana dimineata.
[Imagine: 124vh8l.gif]

#5


GET.REKT.SONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN


uite aici, editing power
[Imagine: NWGaj4J.png]
sa mai zica ulq ca nu-l iubim 21

#6
Stirea 1

Adevarul crud a fost confirmat de cercetatorul Dr. @Ulquiorra :White guys really can't jump XD.

Off topic: Bwahahaha....you guys are awesome, I really like the editing you've made. Ar trebui sa am propriul meu personaj in Assasin's Creed cu asa skill 21. Anyway, cu totii incepem de jos (in cazul acesta la propriu XD), it can only get better from now on.

On-topic:

Stirea 2

Dupa cum se poate observa din cele de mai sus, intalnirea de miercuri, la care au participat 9 oameni unul si unul, a fost intr-adevar plina de peripetii si caterinca, cu amintiri de neuitat. Cu toate ca o parte din persoane a fost foarte deranjata de caldura sufocanta de 35 de grade, acest inconvenient nu a fost indeajuns sa strice buna dispozitie generala a grupului, dovada fiind faptul ca la sfarsitul zilei majoritatea s-a dus sa socializeze mai departe la un pahar racoritor de bere sau suc. Concluzia generala a fost ca toti au fost multumiti de iesire si se asteapta sa se mai organizeze in continuare astfel de intalniri pe viitor la care sa asiste si mai multa lume , dar pe o vreme mai racoroasa de preferabil XD . Incetul cu incetul se pare ca in Bucuresti incepe sa se formeze un nucleu destul de puternic si apropiat al membrilor de pe Animezup, iar asta nu poate decat sa ne bucure.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#7
Dupa doua zile de baut cu @Ulquiorra a fost nevoie sa imi maresc cu un litru cantitatea de bere cu care ma imbat. Astept un antrenament la fel de viguros de nijikon.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#8
Buna seara Bucuresti buna seara Romania aici este Jorji-kun.
Da chiar eu si m-am intors inapoi pe forum dupa o binemeritata pauza lunga de o vara asa ca daca vreti sa stam de vorba nu ezitati sa ma cautati pe chat sau sa imi lasati un PM 21)
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#9
Dupa confruntarea inflacarata de pe topic-ul "Banuri si cam atat" in care mai ca erau gata sa se ia la cutite, adminul Animezup @The Penguin si @Azazel au ingropat securea razboiului la un pahar de bere si o pizza in centrul orasului Bucuresti. Se pare ca apele se vor linisti pentru o perioada, dar oare pana cand? Trollii sunt multi, iar banii de bere putini pentru viitoare reconcilieri. Dar cu Zwai cum ramane? E ultima data cand vom auzi de el? Fiti online, ne asteapta vremuri interesante XD.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#10
Buna ziua internatiune

Cam liniste pe aici fara barfe noi....din pacate timpul nu mi-a mai permis sa fiu un paparazzi 2. dar i come back so.....degeaba va ascundeti ca eu va vad asa ca sa curga bafele momentele penibile si noile intrigi.

Va pupa,
YuukiMtrolldad




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)