Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello,I'm the new kid

#3
*Takes shiny medal from Candy* Thank you very much XD. Ei bine, daca zici ca vorbesti romana, probabil o si citesti, so voi scrie in aceasta, nu de alta, dar acesta este un forum romanesc pana la urma, iar eu mereu voi alege romana in detrimentul oricarei limbi, daca mi se ofera posibilitatea ^^.

Bine ai venit, Candy pe Animezup, sper ca vei gasi ceea ce cauti pe forumul nostru si ca ne vom ridica la nivelul asteptarilor tale, chiar nu am dori sa te dezamagim. Momentan fiind vara activitatea este un pic mai scazuta perioada aceasta, dar thread-uri sunt destule prin urmare ne-ar face o mare placere daca ai putea posta in acestea, mai ales in sectiunile de Manga/Anime, deoarece in ciuda modestiei tale, observ ca ai vizionat un numar destul de mare de anime-uri si sunt sigur ca ai opinii destul de pertinente in legatura cu acestea.

In alta ordine de idei, mi se pare ca exista un thread pe aici unde userii nostri si-au postat pagina de tumblr, prin urmare daca zici ca ai asa ceva, fii libera sa ti-l postezi si tu acolo.

Ca intrebari, as dori sa stiu daca iti place sa desenezi, deoarece se pare ca in afara de mine, cam toti iubitorii de anime au talent la desen 21. Ce parere ai de cosplay? Ai incercat sa faci vreodata sau ai incerca intr-un viitor?

Sper sa ne citim curand. Laterz.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"



Răspunsuri în acest subiect
Hello,I'm the new kid - de Ash - 25-07-2014, 01:21 AM
RE: Hello,I'm the new kid - de Romania - 25-07-2014, 04:23 PM
RE: Hello,I'm the new kid - de DeDal N. - 25-07-2014, 04:57 PM
RE: Hello,I'm the new kid - de Ash - 25-07-2014, 05:00 PM
RE: Hello,I'm the new kid - de Nero19 - 25-07-2014, 05:20 PM
RE: Hello,I'm the new kid - de Ash - 25-07-2014, 07:25 PM
RE: Hello,I'm the new kid - de Ashtoreth - 27-07-2014, 07:20 PM
RE: Hello,I'm the new kid - de Ash - 28-07-2014, 04:07 PM
RE: Hello,I'm the new kid - de ohaio_angel - 28-07-2014, 05:30 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)