Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Funny memories

#4
@Joffre
Peste 1.80 la 15 ani??? OK Murasakibara, cat de inalt esti acum? Mai inalt decat el? Holy moly.
Cat despre intamplari amuzante, daca ma gandesc bine, am si eu. Una ar fi atunci cand a sarit cocosul la mine sa imi faca botezul dupa ce l-am enervat putin. De atunci nu mai am tangenta cu pasarile. Legat de imbracaminte, nu ma deranjez de sortez ciorapii asa ca mereu ma trezesc cu ciorapi de culori diferite. La facultate, acum cateva luni am intrat in camera doamnelor si era o femeie intoarsa cu spatele langa fereastra. Dupa felul in care ii arata parul, am crezut ca era o colega de-a noastra cu care ma inteleg foarte bine si cu care glumesc mereu, asa ca am prins-o de umar si zic "Nah, sa nu imi spui ca dat c****ea in tine." Nu vreau sa va spun ce fata a facut femeia cand s-a intors si cred ca asta e motivul pentru care incerc din tot sufletul sa ma cenzurez cat de cat si sa nu mai folosesc cuvinte vulgare, mai ales pentru ca incerc sa fiu un profesor. Dar tinand cont de faptul ca nu scap de radacini atat de usor, am mult de munca. Ce sa spun, sunt fapte pe care le regretam si peste ani si ani.
[Imagine: ak8THBQ.png]




Răspunsuri în acest subiect
Funny memories - de yuukisama - 19-07-2014, 08:31 PM
RE: Funny memories - de Acetyl - 06-09-2014, 01:44 PM
RE: Funny memories - de Romania - 06-09-2014, 10:45 PM
RE: Funny memories - de DeDal N. - 07-09-2014, 01:44 PM
RE: Funny memories - de Hallucinogen - 14-09-2014, 04:47 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)