Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pagini de jurnal

#5
Atentie limbaj deplasat si foarte explicit

25 Septembrie 1583
Florenta
Visam ca ma aflam iar la nunta lui Vittorio, dar de data aceasta, nu era Vittorio cel care tinea discursul de sub arcada frumos sculptata ci tipul artagos si frustrat pe care il omorasem acum doua seri. Acesta le spunea tuturor modul brutal prin care fusese ucis si de asemenea le spunea tuturor ca nu voi scapa basma curata din toata tarasenia asta. Ceea ce auzeam ma soca prea tare ca sa mai pot sta in picioare. Deja incepeam sa tremur cu gandul ca m-ar fi putut vedea si m-ar fi facut sa regret ziua in care l-am intalnit pe aleea Neo Verona. Incetul cu incetul mi-am dat seama ca imaginea din fata mea devine difuza, iar in locul unde se petrecuse masacrul de acum o luna trona Claire asezata pe un tron maret si rosu. In jurul ei era totul facut din piatra, iar lumina lunii se revarsa in lacul din jurul meu. Ea se uita in ochii mei si incepu sa imi blesteme numele pe care mi-l alesesem precum si soarta pe care o aveam. Chiar si acum ii mai aud vocea spunandu-mi ca nu voi avea niciodata parte de familie sau prieteni pentru mult timp si ca voi fi mereu tradat de catre persoana pe care o iubesc cel mai mult. In momentul in care imi spusese ca nu ma va ierta niciodata o lumina orbitoare isi facu aparitia si ma infricosa atat de tare incat am sarit din patul in care dormeam drept in dulapul care se afla la cativa pasi de mine. Oare fusese real? Oare chiar vazusem acea lumina? Imi era frica sa mai deschid usa dulapului de teama ca acea lumina ma va omora. Cu lacrimi in ochi am inceput sa il chem pe Francesco in camera mea si sa il intreb daca mai este lumina acolo.
Totul parea normal cand a deschis usa. Nu era nici macar un strop de lumina. Nici macar un firicel care sa ma convinga ca visul fusese real.
Fericit si infricosat in acelasi timp am sarit la gatul lui Francesco al meu si l-am luat in brate neuitand sa il sarut mai tare decat seara trecuta. L-am rugat sa doarma cu mine in seara aceasta, iar el a acceptat sa o faca cu o conditie. Sa nu tip data viitoare cand mai am un vis urat. M-am pus inapoi in pat, iar Francesco era alaturi de mine si isi plimba mana prin parul meu pana cand am simtit ca adormise deja.
Ma uitam plin de farmec la felul in care dormea, la felul in care tinea ochii inchisi si la felul in care zambea. Sigur avea un vis chiar foarte frumos. M-am gandit sa il sarut iar, dar mi-am oprit intentia deoarece ma temeam sa nu il trezesc. Cred ca timp de treizeci de minute dupa ceas ma uitasem la el dorindu-mi sa il vad mai bine cand mi-am dat seama de ceva. Mi-am dat seama ca mana lui care imi umblase mai devreme prin par acum era in zona din mijlocul picioarelor mele. Cred ca asta te facea sa zambesti asa nu, Francesco? Ma tot gandeam oare ce lucru imi ascunsese acum doua seri? Oare vroiam sa ne implinim iubirea prin cel mai frumos act de dragoste vazut vreodata? Sau pur si simplu era altceva la mijloc? Luandu-mi inima in dinti i-am strigat numele lui Francesco de cateva ori pana s-a trezit. Asta era ocazia perfecta.
-Ce? Ce? Deja e noapte? Ma intreba el mirat cand l-am sarutat rapid si i-am spus ca vreau sa il rog ceva.
-Vreau sa te dezbraci, am inceput eu pe un ton mai ciudat ce il sperie pe bietul Francesco care incepu deja sa ma ia la intrebari. Te rog nu pune intrebari. Vreau doar sa te dezbraci. V...vreau sa vad cum arata trupul tau pe dinauntru...stii tu...gol, i-am spus rosind in ultimul hal.
-Ai patit ceva? Ma intreba el speriat ca puneam ceva la cale, iar in momentul in care mi-a citit gandurile a inceput incet incetisor sa isi dea jos hainele de vrajitor pe care le purtase timp de doua seri.
Tocmai isi daduse jos camasa cand i-am spus ca are un corp foarte frumos si seducator si mi-am apropiat buzele de gatul lui, atingandu-l si lasandu-i urme cum ca mie imi apartine. Fiecare atingere a buzelor mele era de fapt un semn lasat ca acea parte imi apartine mie si nu altcuiva. Francesco incepu sa geama si mi-a spus sa ma opresc, dar nu puteam. Pur si simplu ispita era prea mare. Si crescuse si mai mult in momentul in care Francesco imi atinsese foarte gingas parul cand i-am muscat incet sfarcul drept. Pur si simplu parfumul corpului sau ma imbata asemenea unui drog care te facea sa te simti ca in al noualea cer.
-Mercutio, imi gemu el numele si incerca sa isi dea jos cureaua de la pantaloni. Ma uitam la el plin de venerare si adorare deoarece el era tatal meu. Era fratele meu mai mare. Era iubitul si amantul meu in acelasi timp. Francesco era chiar foarte excitat si asta imi dadeam seama doar din felul in care gemea cand ii atingeam organul genital ascuns sub pantalonii lui negrii pe care reusise sa ii dea in cele din urma jos cu ajutorul meu, desigur. Ma uitam la monstruletul care statea gata gata sa sara din lenjeria lui drept in gura mea si poate chiar si mai departe de atat. M-am ridicat in picioare si i-am sarutat fata cu mult mai mare dor fata de seara trecuta. Daca atunci limbile noastre faceau un minunat vals acum ele faceau o minunata pereche completandu-se una pe cealalta. Mi-am tinut mana dreapta in zona dintre picioarele lui Francesco si am inceput sa ii provoc dracusorul sa ma astepte ca vin cat mai repede.
M-am pus iar in genunchi dupa cateva minute intense de sarutari si i-am dat jos lenjeria alba de pe el. Ceea ce am vazut imi intrecea orice imaginatie. Diavolul lui mic era chiar destul de mare, dar nu indeajuns de mare ca al meu. Am inceput sa il ling ca pe o inghetata si sa il iau in gura. Era cald. Era cald si chiar foarte dulce. Cu cat imi indreptam gura mai mult cu atat ma simteam mai bine, mai ales cand il auzeam pe Francesco, care imi mangaia parul si imi impingea capul tot mai mult spre teaca, gemand si soptindu-mi numele mai mereu. Mi-am indreptat ochii spre el si am vazut ca el era deja rosu la fata si nu mai rezista prea mult. M-am ridicat in picioare si l-am sarutat punandu-l rapid in pat.
Francesco era total uluit de tot ce se intamplase, dar nu inceta deloc in momentul in care ma ajuta sa imi dau jos hainele de pe mine lasandu-ma doar in acei colanti de bufon. Incepu sa imi sarute gatul si sa imi atinga zona excitata cu mana. Si nu se lasa pana cand in cele din urma nu imi rupsese pantalonii de bufon si lenjeria de pe mine. Acesta incepu sa imi ia rapid in gura organul si sa isi miste repede capul in sus si in jos in jurul lui. Era atat de cald in gura lui Francesco incat imi doream sa faca asta la nesfarsit. Am inceput sa gem din ce in ce mai tare si sa imi doresc mai mult. Imi doream mai mult de la Francesco al meu, iar acesta imi indeplini dorinta in momentul in care am simtit cum unul din degetele lui mari si groase imi intrase in fund, iar cateva secunde mai tarziu il baga si pe al doilea facandu-ma sa gem si mai tare decat o facusem inainte.
-Sigur vrei sa fac asta? Ma intreba el la un moment dat cand se ridica in picioare.
-DA! Am urlat eu, iar el imi ridica picioare, le puse pe umerii sai si isi baga dracusorul intre fesele mele usor si delicat nesimtind deloc ce facuse. Apoi a inceput sa impinga si sa traga usor de corpul meu cateva minute bune ca sa ma acomodez cu acea senzatie. Ritmul incepea sa creasca din ce in ce mai tare si la fel si gemetele mele. Cresteau din ce in ce mai tare ca tonalitate si ii strigam mereu numele lui Francesco in timp ce imi frecam organul cu mana.
Era extraordinar. Acea senzatie dinauntrul meu era ceva ce nu puteam defini cu propriile mele cuvinte si nu cred ca o voi putea face vreodata.
-Fraaan...ce...scooo, ii zisesem la un moment dat, iar el se hotara sa schimbam pozitia, de data aceasta eu stateam deasupra lui si imi impingeam corpul deasupra micutului demon al partenerului meu. Ma simteam extaziat de felul in care partenerul meu se misca in acelasi ritm cu mine si imi freca organul cu propria lui mana ajungand intr-un final sa simt ca in curand va trebui sa ejaculez.
-Simti si tu? Se auzi vocea lui printre gemetele noastre infundate. I-am zis ca da si atunci ma dadusem jos de pe el si am inceput sa i-l frec si sa i-l sug pana in momentul in care substanta alba tasni drept in gura mea. Era chiar calda si avea un gust ciudat, dar fiind rodul lui Francesco nu imi pasa deloc de asta in momentul in care el facu acelasi lucru pentru mine facandu-ma sa ejaculez precoce si sa ma bucur ca mi-a oferit o asemenea noapte de vis.
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!



Răspunsuri în acest subiect
Pagini de jurnal - de Nero19 - 12-07-2014, 07:04 PM
RE: Pagini de jurnal - de Nero19 - 13-07-2014, 08:04 PM
RE: Pagini de jurnal - de Nero19 - 14-07-2014, 10:19 AM
RE: Pagini de jurnal - de ohaio_angel - 14-07-2014, 06:09 PM
RE: Pagini de jurnal - de Nero19 - 15-07-2014, 07:49 PM
RE: Pagini de jurnal - de Nero19 - 17-07-2014, 03:22 PM
RE: Pagini de jurnal - de hiimera - 17-07-2014, 05:07 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)