Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The Lego Movie

#1
[Imagine: the_lego_movie_videogame_cover_1.jpg]

Citat:An ordinary Lego construction worker, thought to be the prophesied 'Special', is recruited to join a quest to stop an evil tyrant from gluing the Lego universe into eternal stasis.

Here

Well, mi-a fost recomandat de o colega si trebuie sa mentionez, chiar daca poate fi numit animatie, asta nu inseamna ca e pentru copii. Nu spun asta doar pentru ca de obicei, aceste creatii sunt vazute ca si niste desene animate goale ci pentru ca subiectul e unul putin mai diferit. Acea melodie, Everything is awesome imi pare a fi un imn destinat spalarii creierului uman si mai putin o melodie ce incurajeaza muncitorii zi de zi. Actorii ce dau viata personajelor sunt mai mult decat epice, see for yourself. Inca lucrez la descoperirea mesajelor ascunse prin diverse secvente dar principalul mesaj, in sine, e cunoscut de majoritatea dintre noi si nu e greu de descifrat. Dar poate gandesc eu prea mult si nu e nimic altceva decat o piesa de arta ce merita apreciata. Oricare varianta ar fi cea corecta, va las pe voi sa deslusiti misterul xD.
[Imagine: ak8THBQ.png]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bee Movie DeDal N. 0 2.530 23-05-2014, 07:42 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)