Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Acei elevi stresannti..

#4
Pot spune ca si eu faceam parte din acel mic grup de colegi enervanti care nu prea erau tentati in a chiuli, insa eu unul nu m-am simtit niciodata vinovat sau cu musca pe caciula, pur si simplu mi-am vazut de treaba mea asa cum ar trebui sa faca fiecare dintre noi, mai ales cand vine vorba de scoala. Eu cu colegul meu de banca mereu am refuzat sa ne luam dupa haita, iar pentru asta am fost de multe ori pusi la zid, ba chiar stigmatizati si antipatizati, bine, el mai mult decat mine, deoarece eu am fost ceva mai diplomat si am stiut sa ma pun bine cu cine trebuia si sa ma apar in fata lor, astfel incat sa eman respect.

Oricum, chiar si asa, nu eram nici genul de elev care sa ramana singur in clasa sa il astepte pe profesor, daca nu mai statea chiar niciunul plecam si eu evident, dar daca mai se gaseau vreo 1-2 sa ramana atunci refuzam si eu sa chiulesc, deoarece pur si simplu nu aveam chef dupa sa ma milogesc la unul sau altul sa imi dea ce a scris la ora, plus ca altfel intelegi cand asisti personal la ce se preda decat din notitele unui coleg. Eu unul nu ma consider ca am fost absurd in comportamentul meu, pot spune ca a fost de bun simt, atat fata de colegii mei, cat si fata de profesori, ca altii au avut o problema cu asta, nu mi-a pasat, oricum nu aveau ce sa imi faca, considerand ca eram si cel mai inalt din tot colectivul XD.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"



Răspunsuri în acest subiect
Acei elevi stresannti.. - de LaZy - 07-06-2014, 10:28 PM
RE: Acei elevi stresannti.. - de DeDal N. - 07-06-2014, 10:37 PM
RE: Acei elevi stresannti.. - de Romania - 08-06-2014, 06:42 AM
RE: Acei elevi stresannti.. - de LaZy - 08-06-2014, 07:31 AM
RE: Acei elevi stresannti.. - de Dobby101 - 16-09-2014, 03:40 PM
RE: Acei elevi stresannti.. - de Persephone - 07-02-2015, 05:08 PM
RE: Acei elevi stresannti.. - de TLDR - 03-05-2016, 05:00 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)