Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The why I can't be bothered to post game

#16
@Lia, nu am chef sa intru in polemica cu tine. Nu neg ca ai facut multe pentru acest forum, dar eu unul traiesc in prezent, nu in trecut, iar tu lipsesti vadit din actualitatea noastra in acest moment, iar motivele pentru care o faci nu sunt relevante pentru bunul mers al acestui forum (yeah, cinic, dar tu ar trebui sa intelegi cel mai bine aceasta atitudine). Te rog, nu intra in penibil sa folosesti vechiul cliseu: eu am facut, eu am dres....stai chill, nici eu sau oricine altcineva nu iti va lua din merite, insa acest forum nu va ramane in viata doar prin slavirea si lamentarea trecutului lui glorios si a realizarilor adminilor si moderatorilor ce activau atunci... pe m-a sau a-e sigur nu i-au ajutat, daca tot i-ai adus in discutie. Si eu am fost mod pe A+ pe vremea cand era la apogeu, activez pe forumuri din 2006, dar nu ma vezi pe mine dandu-mi aere pe aici, asa ca ai grija pe cine faci euglena mica, ca sigur nu esti mai in etate ca mine. Apropo, daca tu nu ai mai vrut sa fii schimbarea pe care o doreai, asta nu inseamna ca vorbele acelea nu se aplica, nu puterea marilor sentimente conteaza, ci durata lor...sper ca ai maturitatea necesara sa intelegi aceste cuvinte.

Ca nu postezi pentru ca esti mereu plecata e una si e de inteles, dar ca nu o faci, deoarece nu iti place tie Supernatural sau ce se posteaza la fan fiction e alta. Eu unul am comentat strict ce era in postul tau, nu incerca acum sa extrapolezi aiurea pentru a te justifica mai bine.

Nu te mai deranja sa imi raspunzi, eu unul nu o sa o mai fac.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"



Răspunsuri în acest subiect
The why I can't be bothered to post game - de Lia - 30-12-2013, 12:02 AM
RE: The why I can't be bothered to post game - de Aly - 30-12-2013, 04:41 PM
RE: The why I can't be bothered to post game - de Aly - 30-12-2013, 05:48 PM
RE: The why I can't be bothered to post game - de Aly - 30-12-2013, 10:05 PM
RE: The why I can't be bothered to post game - de Romania - 23-06-2014, 06:01 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)