Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The why I can't be bothered to post game

#3
Lia, dupa ce ti-am citit postul nu m-am putut abtine din a deschide chat-ul si a arunca un ochi, doi, trei pe acolo. Matrimoniale, I say! matrimonialezup.com ne vom numi de acum incolo.

Ahem. *cough* Din moment ce nici eu n-am mai fost activa in ultima vreme, hai sa va si spun de ce. Nu voi da vina pe scoala, nici pe faptul ca sunt zile cand nu-mi vad capul de treaba, pentru ca asta nu m-ar fi oprit pana acum; ba din contra, m-ar fi indemnat sa-mi petrec noptile altfel decat dormind la cat de entuziasmata eram de forumuri pe vremuri.

Oamenii nu mai posteaza sau daca o fac, posteaza doar pe la Cafenea. De-asta suntem forum anime, nu? Sa batem recordul cu postarile de la Cafenea... Te chinui cat de chinui, deschizi topicuri, incerci sa faci forumul sa para interesant, organizezi concursuri, participi la dueluri sperand sa oferi un exemplu celorlalti, te uiti la ceva anime-uri care vezi ca prind la public, chiar daca tie nu-ti plac neaparat, si deschizi cate-un topic pentru ele crezand ca se vor inghesui oamenii sa-si cante litaniile, faci advertising, deschizi topic unde userii sa decida ce schimbari vor sa vada pe forum si cate si mai cate. Si cica Animanga Zone, Anime Genre si Japonia ar fi trebuit sa fie cele mai "aglomerate" sectiuni... Mhm.

Staff-ul si-a dat silinta zic eu, Sy mai mult ca toti (chiar daca n-o sa recunoasca si probabil ca o sa ma injure imediat ce citeste asta). Puii mei, daca nici asa nu va convine, ce mai vreti? Normal ca ne bagam si noi picioarele atunci cand vedem ca va doare in cot de ce se intampla pe aici.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~



Răspunsuri în acest subiect
The why I can't be bothered to post game - de Lia - 30-12-2013, 12:02 AM
RE: The why I can't be bothered to post game - de Agrona - 30-12-2013, 12:55 AM
RE: The why I can't be bothered to post game - de Aly - 30-12-2013, 04:41 PM
RE: The why I can't be bothered to post game - de Aly - 30-12-2013, 05:48 PM
RE: The why I can't be bothered to post game - de Aly - 30-12-2013, 10:05 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)