Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Exercitiu de imaginatie - Tema: Calatorie

#1
Daca tot e vacanta pentru marea majoritate din noi, m-am gandit ca poate vom avea putin timp si de scris in perioada asta asa ca... de ce nu? Poate se vor gasi doritori care sa imbratiseze provocarea asta si sa se simta inspirati de tema ^^ Cum nu am primit propuneri de data trecuta, am ales eu ceva ce mi s-a parut mai vast si mai accesibil.
Voi trece, din nou, in revista regulile, cu mentiunea ca, desi sunt acceptate orice fel de genuri de scrieri atata timp cat au o avertizare la inceput (chiar si yaoi/yuri), sunteti desigur incurajati sa folositi exercitiul acesta pentru a iesi din zona de confort.

1. Se poate scrie atat proza, cat si poezie, acest lucru ramanand la alegerea fiecaruia.
2. Nu exista o limita anume, dar este preferat ca lucrarile in proza sa aiba cel putin in jur de 15 randuri.
3. Lucrarile vor fi postate direct in acest topic de catre cei care le scriu in termenul dat, putand a fi comentate de userii doritori atat in decursul termenului de postare, cat si o saptamana dupa acesta.
4. Regulile de la FanFiction raman valabile si in acest caz.

Tema: Calatorie
Termenul de postare a lucrarilor: 16.04 - 07.05
Termenul pentru eventualele comentarii: 14.05


Aveti, de asemenea, timp pana la inchiderea topicului, pentru a imi trimite prin PM idei pentru viitoare teme ^-^

Spor la scris si multa, multa inspiratie! Smile
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

#2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Exercitiu de imaginatie - Tema: Iarna DreamGirl 4 4.162 25-12-2014, 04:52 AM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  Exercitiu de imaginatie DreamGirl 7 6.067 05-12-2013, 09:47 PM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)