Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Daca veti avea un copil, ce nume ii veti da? [anime version]

#11
Desigur o sa am un mostenitor si eu acuma ca o fi fata ca-o fi baiat conteaza mai putin,poate ca voi fi si socru marie si cel mic (adica poate o sa am si un baiat si o fata)dar sa le pun un nume eu m-am gandit la unele romanizate prima data dar sa respectam jocul.

Aizen-mi-a placut personajul mi-a placut si numele si cred ca daca ar fi baiat cu timpul ar fi multumit de numele lui deorece are cateva litere (adica trei )cu ale numelui meu (a,z,n ar proveni de la numele meu iar restul i,e poate or veni de la sotie).

Karin-iubesc numele acesta cred ca datorea personajului (e din manga Naruto fata din echipa cu Sasuke) mi-a placut mereu cred ca i s-ar potrivi un astfel de nume unei fete frumoase si inteligente.Dar se poate urmatorul lucru ca sotia mea sa fie o fana a anime-urilor si poate va alege numele pt. fata ele se pricep la astfel de lucruri.
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Daca veti avea un copil, ce nume ii veti da? [anime version] - de Coyote Stark - 30-01-2009, 08:31 AM
RE: Daca veti avea un copil, ce nume ii veti da? [anime version] - de Pisica de Diamant - 28-12-2009, 08:53 PM
RE: Daca veti avea un copil, ce nume ii veti da? [anime version] - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 02:56 AM
RE: Daca veti avea un copil, ce nume ii veti da? [anime version] - de *ILY Yaoi Maniac* - 03-01-2011, 12:32 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Funny Name ~ English Version Zyklon 27 13.249 23-12-2011, 02:54 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Melodii cu acelasi nume CandyGirl 10 6.410 18-11-2011, 09:59 PM
Ultimul răspuns: CandyGirl
  Fazan cu nume din animeuri Ryuu 58 26.263 21-08-2010, 11:34 PM
Ultimul răspuns: Ekkaterinna


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)