Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce va atrage la yaoi/yuri?

#11
Aici iubitori de yaoi! Eu, meh, m-am uitat la yaoi pe la 15 ani si m-am lasat, adica nu am avut cu cine sa vorbesc despre ... , apoi pe la 17 iar am dat de el si acum imi place sa citesc doar fic-uri de genul asta, ma mai uit la un anime, mai nou Love Stage, am cam inceput sa ma satur de el, sincer, vreau sa scot obisnuinta asta.
Am citit si o manga yuri de pe MangaZup.
Nu stiu sa spun exact de ce am inceput, curiozitate si faptul ca merita sa incerci si lucruri noi. Ma uit la yaoi cateodata, mna, e o chestie mai complicata si ar fi ciudat sa spun (mie asa mi se pare) . Ma atrage pentru iese un pic din confort, adica din starea aia de normalitate, desi in viata reala nu prea scapam de ideea asta. Ceea ce ramane ca fantezie mi se pare ok, ceea ce tine de realitatea, ma pune pe ganduri daca este bine. Fiecare om are ceva cel face sa iasa din zona de confort, altul rezolva exerciti la mate desi el este la filologie, ca exemplu , poate dus la extrem, dar zic si eu.
Ma relaxeaza sa citesc fic.uri yaoi si cum a zis si DeDal N. , o cioco calda + yaoi = somn bun 4
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Recomandari in legatura cu genul Yaoi/Yuri nibbles 22 20.815 15-11-2010, 09:52 PM
Ultimul răspuns: Panzer


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)