Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Je este aici.

#1
Deeeci, je a decis sa se prezinte. So, sa incepem mai bine, nu-i asa? Nu as vrea sa va plictisesc cu introduceri lungi si plictisitoare. Ma numesc Anna, dar imi puteti spune si in alte feluri, ca Kitsu, Blue, Ana [ imi puteti zice cu 2 de "n" sau unul singur, chiar nu conteaza.]. Urasc sa mi se spuna Anamaria, cum de altfel este numele meu adevarat. [ cei care imi spun asa vor avea parte de surprize neplacute, asa ca va sugerez sa nu-mi spuneti asa. Nu vreau sa ajung sa incalc regulamentul. ] Am aproape 17 ani [ ii fac in 2 luni si vreo 19 zile, yaay!]. Localitatea unde stau chiar nu prea conteaza, din moment ce oricum ma mut in L.A. cand termin liceul. Ascult diverse genuri de muzica, de la rock si pop, la dubstep, rap, clasica si J-pop ;3. Sunt fana anime de cand eram un ghemotoc de par cu doi ochi, un nas, o gura [ pe care o folosesc des si cand nu trebuie] , un creieras, doua maini si doua picioare. Pe atunci cred ca era in loc de animax canalul A+ . Printre cele pe care le-am vizionat, se numara si Naruto/Naruto Shippuden, Fairy Tail, Bleach, Death Note, Inuyasha, Vampire Knight, Rosario Vampire, Sword Art Online, Jigoku Shoujo, Sukitte Ii na yo, Tonari no Kaibutsu-kun, Angel Beats, DN Angel, Kaleido Star, Gakkou no kaidan, Date A Live, Infinite Stratos, Highschool DxD, Pokemon, Shaman King, Slayers etc. Raspund la orice fel de intrebari, asa ca nu ezitati sa ma intrebati daca aveti vreo nelamurire.
[Imagine: 66324c.jpg]




Răspunsuri în acest subiect
Je este aici. - de PokeGirlx3 - 04-08-2013, 02:46 PM
RE: Je este aici. - de yaoi maniac - 04-08-2013, 04:34 PM
RE: Je este aici. - de Agrona - 05-08-2013, 03:43 AM
RE: Je este aici. - de PokeGirlx3 - 05-08-2013, 04:18 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Sunt aici...da chiar aici...dai click?nu...nu da!!!si totusi i`m here.... Keicy 10 5.263 27-09-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Keicy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)