Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutari ^.^

#1
Salutari ^.^, numele meu este SpikeAlex, evident acest nume il folosesc virtual, in realitate ma numesc Mihai, am aproape 15 ani si sunt din Prahova.
Am ochii verzi si 1,69 inaltime.
Chestii despre mine, hm?
Am o pasiune destul de mare pentru web si IT in general, sunt web designer si programator in devenire.
Sunt un timp sociabil, zic eu, prietenos si iubitor de anime.
Am venit in aceasta comunitate pentru a ma relaxa putin, sa mai pierd vremea, sa mai cunosc lume, sa mai aud de anime noi, etc Smile.
Sper sa ne intelegem bine 4, daca aveti intrebari nu ezitati sa ma intrebati aici.
[Imagine: Camnpbn.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, SpikeAlex!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Ochisori veeerzi :3 odododo :3
Bun venit pe aici, Spike, sper sa te distrezi, sa-ti faci multi prieteni...sa te simti bine, in general, mda :]]] Cateva intrebari:
-Death Note e animeul tau preferat?
-Culoarea preferata?
-Manga citesti?
-Yuri/ecchi iti place? sau hentai? 5 ca la yaoi sigur nu te uiti :]]
-Mancarea preferata?
-Ai vrea sa vi cu mine si cu inca cativa prieteni pe taramul unicornilor, sa-i prindem si sa-i vindem pentru aurul spiridusilor?
Cam atat momentan, ne mai citim pe aici :3 zbyee
[Imagine: oh0j9c.gif]

#4
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#5
Bun venit pe AnumeZup my friend! 080
De acum putem sa avem conversatii Nyan si sa ne distram prin lumea unicorniilor deghizati in ursuleti si pe forum!
Dar ai grija... pe aici... partea mea sadica si diabolica iese la suprafata 005 asa ca Hammer eh... stii tu 21.
In fine. Key Bye! Crazy-monkey-emoticon-056
[Imagine: andy.png]
Can you hear the silence?
Can you see the dark?
Can you fix the broken?
Can you feel, can you feel my heart?

#6
[Imagine: Camnpbn.png]

#7
Nu am nimic cu unicorni, si mie imi plac :3 sunt o combinatie intre pandicorn (unicorn cu panda), demon, pisica, pestisor, caprioara si iepure Stars-crazy-rabbit-emoticon Doar ca aurul spiridusilor e valoros b-) Yesss-crazy-rabbit-emoticon Iar eu...falita >.>
Daaaar, in loc sa vindem unicornii, i-am putea ruga sa ne ajute sa furam aurul spiridusilor xD Dar sa nu afle ca am zis ca vreu sa-i vindem, e secret o.o Ok? :3 si facem jumi-huma averea xD
-Hihi, ai vazut Highschool dxd? Daca da, cum ti s-a parut?
Ne mai citim pe aici :3 019
[Imagine: oh0j9c.gif]

#8
- Dua :3 facem averea jumi-juma 10 si nu le spun nimic de vanzarea lor 21
Nu nu am vazut Highschool dxd 2
Ne mai citim 10
[Imagine: Camnpbn.png]

#9
Pacat, poate il vezi cand ai timp. E ecchi xD *big boobs, big boobs everywhere* Este vorba de un tip, Issei, un licean pervers care vrea sa aibe propriul harem 073 Doar ca el nici macar nu avea iubita. Totusi, o fata il scoate la o intalnire, dar a fost o capcana, si a ajuns sa fie omorat. Doar ca, cu ajutorul unei fete este reincarnat ca si demon. Ma rog, a doua zi crede ca totul a fost un vis dar de fapt era realitate, mi se pare ca va fi inca odata, daca nu omorat, atunci lovit fatal 21 E tare comic animeul :]] Eu ti-l recomand 10
-Mancarea sau mancarurile preferate?
-Iti place sa privesti stelele?
-Iti place saa scrii/desenezi?
-Trupa/trupele preferate?
Cam atat momentan Teehee-crazy-rabbit-emoticon
[Imagine: oh0j9c.gif]

#10
Hei cred ca daca te apuci de vanatoarea de spiridusi ,ceea ce fac eu deja cred ca primul spiridus pe care il voi jefui vei fi tu...Si inca o chestie:
tu cum te-ai descrie un zombie macabru ori a happy unicorn?Cred ca cam atat ..daca la noapte o figura giganta iti apare in camera e pentru aur nu pentru alt ceva.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salut?ri Saqir 12 3.740 30-04-2014, 06:46 PM
Ultimul răspuns: Nero19
  Salut?ri Weyland 4 1.501 26-08-2013, 06:01 PM
Ultimul răspuns: Kaori
  Salutari din tara iepurilor! Neidhardt 6 3.486 21-08-2013, 01:08 PM
Ultimul răspuns: Neidhardt
  Salutari calduroase AngelLight 5 2.239 12-08-2013, 02:38 PM
Ultimul răspuns: AngelLight
  Salutari! †LookInTheDark† 3 1.876 30-12-2012, 09:28 PM
Ultimul răspuns: †LookInTheDark†
  Salutari tuturor! MissMe 5 2.594 27-12-2011, 08:27 PM
Ultimul răspuns: MissMe
  Salutari tuturor^_^ Ä '♥.' 15 5.513 13-07-2011, 10:31 PM
Ultimul răspuns: Ġ'♥.'
  Salutari -irinutza- 6 2.802 29-06-2011, 02:06 AM
Ultimul răspuns: -irinutza-
  Salutari si numai de bine Nero 8 3.604 08-06-2011, 11:31 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Salutari, salutari Odyssey 7 3.377 22-01-2011, 09:02 PM
Ultimul răspuns: Odyssey


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)