Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Votul tau merge catre...
Fail
0%
0 0%
Our Secret
20.00%
3 20.00%
Soaptele nu ajung la suflet
80.00%
12 80.00%
Total 15 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Concurs yaoi cu premii si mai yaoi

#7
Mi-e lene sa scriu ceva wow. Le-am citit azi dupa-amiaza.
Primu' doar cateva randuri, pare scris de un tip foarte scarbit si exagerat de agramat.

Al doilea: ca scene de hmm e ok, totusi, desi scrie "yaoi", este un concurs si s-ar fi apreciat o poveste mai complexa sau, ma rog, macar o poveste in spate. Nu toti s-au uitat la Supernatural si chiar daca ar fi fost asa, ai fi putut scrie situatia in care cei doi au ajuns sa fie intimi, macar o introducere mai mare. Plus, vezi ca-s sinonime la c.ock care te ajuta ca scrierea sa sune putin altfel. Sa nu intelegi ca-s un om pudic, doar suna mai bine si altfel sau, cel putin, sa nu fie repetat.

Al treilea: este cel pe care l-am votat. Nu pentru ca este genial, dar pentru ca s-a muncit sa existe si o poveste, nu doar scena de sechex. Ideea in sine nu este rea, dar punerea in scena putin deficitara. De exemplu, cu nevasta dupa ce s-a intamplat? Nu banuieste tipa ca la ea sta psihologu' prea putin? Sau cum au ajuns cei doi in situatia respectiva si de ce (sotii). Sunt multe lucruri ce mergeau mai bine explicate. Totusi, o idee buna, iar comparatia cu cele 2 lucrari, una in bataie de joc, alta bunicica, dar fara "introducere", te avantajeaza foarte mult. Tot acest fic sta si cel mai bine la gramatica (desi "datorita" se foloseste la lucruri pozitive si "din cauza" la cele negative).

Succes! Fie ca cine castiga sa fie din Bucuresti ca sa-mi fie mie mai usor sa dau premiul. 4
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]



Răspunsuri în acest subiect
Concurs yaoi cu premii si mai yaoi - de Syryus - 26-07-2013, 10:56 AM
RE: Concurs yaoi cu premii si mai yaoi - de Batsy - 30-07-2013, 12:34 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)