Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nou venit

#1
Hey sunt nou venit aici. Nu ar fi prea multe de zis despre mine, numele nu prea conteaza, am 24 de ani, sunt din Bucuresti si primul contact cu anime-urile a fost prin Dbz.
Cam atat despre mine, si da nu sunt prea mare fan al prezentarilor personale.

#2
Bine ai venit pe Animezup, No Names!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bun venit pe Animezup! 4

1. Cum te nume?ti?
2. Ce hobby-uri ai?
3. Ce filme ?i-au pl?cut?
4. Ce muzic? ascul?i?
5. Ce c?r?i ?i-au pl?cut?

Sper s? te sim?i bine pe site. Ne mai citim pe aici. c:
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#4
Hobby-uri nu ar fi prea multe,decat cele clasice, ca iesitul pe afara cu prietenii, cititul, mersul la cinema, etc.
Filme preferate sunt o gramada, cateva ar fi, Seven, Purge, Shawshank Redemption,Sherlock Holmes, Law abiding citezen, Mr. Nobody si multe altele, de?i trebuie sa recunosc, nu am mai vazut de mult timp o comedie buna.
Carti preferate ar fi cele de Stephen King, The Shining, It, Under the dome, The dead zone.
Muzica de la clasica la anumite piese rock, f?r? a avea o formatie favorita. Si cam atat.

#5
Buna! Sper sa te simti bine aici. Am si eu o intrebare pentru tine. Ce gen de anime preferi? Care au fost primele care le-ai vizionat sau care cel mai mult te-au impresionat

#6
Nu am un gen anume preferat, dar pot sa iti spun ca nu ma omor dupa anime-urile romantice.Cred ca Death Note m-a impresionat de departe cel mai tare, intriga,actiunea, fiecare episod fiind mai palpitant decat cel precedent.

#7
Yeeey, cineva pe gustul meu :3 Ma bucur tare mult ca-ti place Mr. King, The Shining e cartea mea preferata xD De asemenea, si pe mine m-a impresionat tare mult Death note :]] Ai vazut Aoi Bungaku? Eu am vazut doar primele doua episoade intr-o seara si am zis ca nu ma mai uit la el decat ziua :]]] acum incerc sa-mi fac timp sa-l continui.
Recomandare de film: Mr Been 21 Asta in caz ca nu ai vazut.
-Rock...in mare, cam ce trupe? Compozitorul preferat?
-Clannad ai vazut? *dupa parerea mea e cel mai romantic anime pe care l-am vazut, chiar daca nu sunt saruturi si...altele :]]*
-Yuri servesti? *ca sigur yaoi nu-ti place, cu toate ca stiu un tip caruia ii place yaoiul si nu, nu e gay*
-Hmm...manga citesti?
-Culoarea preferata?
-Inteleg, nu vrei sa-ti spui numele, dar atuuunci: cum vrei sa ti se spuna? :3
Bun venit pe la noi, distractie placuta si happy posting 4
[Imagine: oh0j9c.gif]

#8
Nope nu am vazut. Vivaldi si ca trupe ca Skillet, Papa Roach,In flames, Disturbed, etc.
Clar yaoi e un mare nu, si sincer nici dupa yuri nu ma omor. E ok nu am nimic cu genul, doar ca nu ma atrage.
Nu manga nu citesc, am incercat o data parca si am lasat-o balta si nu pot sa zic ca am o culoare favorita.

#9
Mersi pentru raspunsuri 4
Care e melodia ta preferata de la Papa roach?
Ciocolata iti place?
Poezi/proza scrii?
[Imagine: oh0j9c.gif]

#10
Hey! Bun venit printre noi No Names! Nu prea mi-au mai ramas intrebari de pus... Dar vreau totusi sa iti aud parerea despre lucrurile sadice, macabre sau S.F. Sunt tare curioasa, de asemenea, despre modul tau de socializare cu oamenii. Sper sa te intelegi cu noi toti aici pe forum si sa ai parte de distractie. Crazy-monkey-emoticon-156
[Imagine: andy.png]
Can you hear the silence?
Can you see the dark?
Can you fix the broken?
Can you feel, can you feel my heart?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Nou venit! Alii 3 1.832 09-08-2013, 06:34 PM
Ultimul răspuns: Alii
  Doar un alt nou-venit... Namu 5 2.400 07-11-2011, 11:29 PM
Ultimul răspuns: Namu
  Nou Venit L*a*s*s*e 6 3.091 08-09-2010, 04:16 PM
Ultimul răspuns: Supercretinitate.
  Salut Sunt Nou Venit Sisone 6 2.941 03-09-2010, 10:59 PM
Ultimul răspuns: Whisky
  Hye,am venit pe aici! ^_^ ThorthKa 6 3.091 23-04-2010, 05:32 PM
Ultimul răspuns: ThorthKa
  sunt nou venit Gackt_loves_Mana 6 3.339 30-11-2008, 01:09 PM
Ultimul răspuns: Heratcher.21q
  Am venit si eu pe-aici nicol_eyes 3 2.623 05-10-2008, 08:35 PM
Ultimul răspuns: bastard_in_love
  Am venit si eu pe la voi! yumi(^_^) 0 1.854 25-08-2008, 10:47 PM
Ultimul răspuns: yumi(^_^)
  Ulquiorra a venit Ulquiorra 5 3.208 20-04-2008, 08:36 PM
Ultimul răspuns: ShyLie
  Heya ! Am venit sa va stresez xD . Kiubi 3 2.711 20-01-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: white angel


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)